Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký pás Lifefit TM7280 patrí medzi trenažéry vhodné do domáceho prostredia pre pravidelné behanie. Pás disponuje motorom s trvalým výkonom 3,5 HP (2,6 kw), vďaka čomu je vhodný pre svižnú chôdzu, beh aj šprint. Odpružená bežecká plocha má rozmery 52 x 140 cm. Rýchlosť pásu je regulovateľná a môžete si ju nastaviť manuálne alebo formou prednastavených programov do 20 km/h. Na tomto modeli je možné elektronicky nastaviť aj sklon bežeckej plochy v rozmedzí 0-20 %. Disponuje nosnosťou do 180 kg.
Ovládanie trenažéra Lifefit TM7280 je možné prostredníctvom LCD displeja. Rýchlosť a sklon je možné meniť aj pomocou "horúcich klávesov". Displej zobrazuje všetky základné údaje ako sú: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, tepovú frekvenciu. Počítač disponuje skutočne bohatou ponukou 99 prednastavených programov. Súčasťou programovej ponuky tohto modelu sú nielen prednastavené profily trate, ale aj HRC program.
V madlách trenažéra sú integrované dlaňové snímače na meranie tepovej frekvencie. Nechýba ani vstup USB alebo MP3 pripojenie a 2 reproduktory, vďaka ktorým budete môcť pri cvičení počúvať svoju obľúbenú hudbu.
V dobe netrénovania je možné bežecký pás bez problémov zložiť do vertikálnej polohy s minimálnymi nárokmi na priestor.
Integrované kolieska v prednej časti stroja a možnosť zloženia vám uľahčia manipuláciu a môžete tak pás premiestniť, kam budete potrebovať.
Bežecké pásy LIFEFIT sú cenovo dostupné stroje. Svojou kvalitou sú doporučované nenáročným začiatočníkom občas bez pravidelných športových návykov pre beh a cvičenie. Pri intenzívnom tréningu môžu vykazovať nižšiu stabilitu, menšiu odolnosť a kratšiu životnosť, čo je dôležité pri výbere vybavenia pri dlhodobom používaní.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 180 kg |
| Hmotnost stroje | 98 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 7 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 20 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 145 cm |
| Šířka běžecké plochy | 58 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 138 cm |
| Šířka stroje | 92 cm |
| Délka stroje | 204 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo FB-PAS-TM7280
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 180 kg |
| Hmotnost stroje | 98 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 7 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 20 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 145 cm |
| Šířka běžecké plochy | 58 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 138 cm |
| Šířka stroje | 92 cm |
| Délka stroje | 204 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: FB-PAS-TM7280
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .