Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stacionárna hrazda s podperami pre kľučky MARBO MH-D203 je ideálnym nástrojom na posilnenie chrbtových, ramenných, prsných a brušných svalov. Pevná konštrukcia je vyrobená z oceľového profilu 40 x 40 mm a zaručuje nosnosť až 200 kg. Stabilitu zaručuje základňa s rozmermi 121 x 102 cm.
Podstatným doplnkom sú dve podpery ku klikom, ktoré je možné umiestniť do dvoch polôh a to do výšky 16 alebo 104 cm od zeme. Na podperách tak možno cvičiť ako klasické kliky, tak dipy (kliky na bradlách). Ich rozstup je navyše nastaviteľná od 56 do 74 cm. Hrazda je výškovo nastaviteľná do 5-tich polôh v rozmedzí 190 – 246 cm. Vďaka tomu si môžete nastaviť pracovnú polohu ideálne k svojej výške.
Parametre:
Rozmery:
Upozornenie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 102 cm |
| Šířka stroje | 112 cm |
| Délka stroje | 252 cm |
| Hmotnost stroje | 28.2 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-3-293
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 102 cm |
| Šířka stroje | 112 cm |
| Délka stroje | 252 cm |
| Hmotnost stroje | 28.2 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-3-293
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .