Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k MERACH Q1S Pro
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 292,85 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Veslovací trenažér MERACH Q1S Pro je magnetický veslár určený pre domáce kardio. Vďaka tichému chodu a 16 úrovniam odporu poskytuje široké možnosti nastavenia od ľahkého cvičenia až po náročnejšie tréningové jednotky. Automatický elektromagnetický systém odporu sa prispôsobuje priebehu cvičenia, čo umožňuje plynulý a prirodzený pohyb. Ergonomické prevedenie zahŕňa protišmykové pedále, mäkké sedadlo a silikónové rukoväte, ktoré zaisťujú pohodlie pri každom zábere.
Trenažér je vybavený dvojitou klznou koľajnicou z hliníkovej zliatiny pre stabilný chod, vďaka čomu môžete cvičiť kedykoľvek bez toho, aby ste rušili okolie. Praktický držiak na tablet umožňuje sledovať videá alebo využívať bezplatnú aplikáciu MERACH a ďalšie kompatibilné platformy, ako je Kinomap alebo Zwift.
Tehnické informácie:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametre
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd PVC bez ložisiek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 69 cm |
| Šířka stroje | 43 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ACR05-MRR02B8
Záruka 2 roky záruka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd PVC bez ložisiek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 69 cm |
| Šířka stroje | 43 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ACR05-MRR02B8
Záruka 2 roky záruka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .