Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k MERACH Q1S
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 251,00 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Veslovací trenažér MERACH Q1S ponúka tiché cvičenie celého tela s aktiváciou až 90% svalových skupín. Vďaka magnetickému odporovému systému s 16 úrovňami odporu je možné tréning ľahko prispôsobiť ako začiatočníkom, tak pokročilým športovcom. Maximálny odpor až 30 kg poskytuje dostatočnú záťaž aj pre silový tréning. Dvojitá klzná koľajnica inšpirovaná drevenými veslárskymi strojmi zaisťuje stabilný a plynulý chod, zatiaľ čo nosnosť 160 kg umožňuje využitie širokej škále užívateľov.
Trenažér je vybavený základným LCD displejom, na ktorom je možné sledovať čas, vzdialenosť, spálené kalórie aj ďalšie hodnoty v reálnom čase. Vďaka Bluetooth pripojeniu je možné prepojiť zariadenie s aplikáciou MERACH, ktorá ponúkne vedené tréningy a ďalšie funkcie na zvýšenie motivácie. Praktické funkcie ako nastaviteľný držiak na telefón či tablet, vstavané transportné kolieska a možnosť vertikálneho skladovania uľahčujú používanie aj úsporu miesta v domácnosti.
Tehnické informácie:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametre
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 19 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 5.5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd PVC bez ložisiek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 69 cm |
| Šířka stroje | 43 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ACR05-MRR02B7
Záruka 2 roky záruka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 19 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 5.5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd PVC bez ložisiek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 69 cm |
| Šířka stroje | 43 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ACR05-MRR02B7
Záruka 2 roky záruka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .