Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k MERACH R17
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 376,06 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
MERACH R17 prináša do domáceho tréningu realistický pocit veslovania na vode. Vodný odpor sa prirodzene prispôsobuje vašej sile a rýchlosti - čím intenzívnejšie zaberáte, tým väčší odpor cítite. Vďaka 15-litrovej nádrži v sklone 45 ° sa zvyšuje odpor až o 30% oproti bežným modelom a každý tréning je stabilný a plynulý. Robustná konštrukcia z legovanej ocele a hliníkovej zliatiny unesie až 160 kg a je vhodná pre užívateľov od 120 do 200 cm výšky.
Elegantný dizajn s minimalistickými prvkami z hliníkovej zliatiny z neho robí nielen výkonný stroj, ale aj štýlový doplnok domácnosti. Po tréningu ho ľahko uložíte vo vertikálnej polohe, čím ušetríte miesto. Ergonomické sedadlo, dynamické pedále a nastaviteľný úchop zaisťujú pohodlný tréning bez nadmerného zaťaženia kĺbov. Bluetooth pripojenie umožňuje prepojiť stroj s aplikáciami MERACH, Kinomap alebo Zwift, kde môžete veslovať po virtuálnych jazerách alebo súťažiť v hrách proti ostatným používateľom.
Technické informácie
Tréningový počítač
Ostatné informácie:
Parametre
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 25 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Nemá |
| Brzdný systém | Vodná brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd PVC bez ložisiek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ne |
| Počet záberov za minútu | ne |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 58 cm |
| Šířka stroje | 44 cm |
| Délka stroje | 175 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ne |
| Prepravné kolieska | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ACR05-MRR17B1
Záruka 2 roky záruka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 25 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Nemá |
| Brzdný systém | Vodná brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd PVC bez ložisiek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ne |
| Počet záberov za minútu | ne |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 58 cm |
| Šířka stroje | 44 cm |
| Délka stroje | 175 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ne |
| Prepravné kolieska | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ACR05-MRR17B1
Záruka 2 roky záruka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .