Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Minibike VirtuFit V1 je cvičebný doplnok, ktorý veľmi dobre poslúži aj ako rehabilitačná pomôcka. Mini bike šetrí miesto v domácnosti a zároveň je veľmi ľahké s týmto strojom manipulovať a premiestňovať ho. Pretože je stroj naozaj malý, môžete cvičiť napríklad v obývačke pri sledovaní televízie alebo čítaní knižky.
Minibike VIRTUFIT V1 umožňuje šliapanie nielen dolnými, ale aj hornými končatinami. Stačí minibike postaviť na stôl a zapojiť ruky podobným pohybom ako pri rotopede. Tento spôsob cvičenia je ideálny na posilnenie ramenného pletenca, predlaktia a zlepšenie mobility v oblasti horných končatín.
Obtiažnosť šliapania sa reguluje otočením mechanickej brzdy, ktorá sa doťahuje alebo povoľuje podľa potrieb človeka. Šliapať je možné oboma smermi z pohodlia stoličky alebo z kresla a gauča, ktoré majú nižšie výšky a tak sú nohy a koleno v lepšom uhle.
Pre koho je Minibike VirtuFit V1 vhodný:
Technický popis:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 2 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ne |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Minirotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 0 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | Nemá |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 25 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 41 cm |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Katalogové číslo VF01V1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 2 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ne |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Minirotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 0 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | Nemá |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 25 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 41 cm |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Katalogové číslo: VF01V1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .