Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 25.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Multifunkčný posilňovací stojan s príslušenstvom HMS KLT21 sivý
Skladací posilňovací stojan - Power Rack KLT22 od spoločnosti HMS bol navrhnutý tak, aby zodpovedal súčasným trendom na trhu a spĺňal očakávania najnáročnejších zákazníkov. Rack v tejto variante sa predáva s ďalším vybavením. Okrem hrazdy, hákov na činky a bezpečnostných podpier tu nájdete skladaciu rovnú lavicu, adaptér na dipy, nástenný stojan na činky a držiak na osi. Takáto sada rozšíri vaše tréningové možnosti a poskytne vám nové úložné priestory pre vaše vybavenie.
Multifunkčný tréning na malom priestore
Power Rack KLT22 je pripevnený k stene, čo zaisťuje jeho stabilitu a bezpečnosť. Keď ho nepoužívate, môžete ho ľahko zložiť, takže nezaberie veľa miesta. To je obrovská výhoda tohto zariadenia, pretože ho môžu používať ľudia s obmedzeným tréningovým priestorom. Keď je stojan zložený k stene, v najhlbšom bode, zaberá od steny iba 31 cm! Jedno z ramien je opatrené pneumatickým piestom, ktorý uľahčuje skladanie (zdvíhanie) stojana.
Hrazda a háky na činky
Rack má multifunkčnú hrazdu na príťahy, ktorá vám vďaka rôznym možnostiam úchopu umožní rozvíjať chrbtové, ramenné a prsné svaly. Zhyby sú jedným z najlepších cvikov pre hornú časť tela, pretože zapájajú viac svalových skupín a zlepšujú pohyblivosť kĺbov. Ak si chcete toto cvičenie zjednodušiť, stačí použiť špeciálne odporové gumy. Na KLT22 nájdete aj dva háky na os, ktoré môžete upevniť v ľubovoľnej výške.
Bezpečnostné podpery
Súčasťou Power Racku KLT22 sú aj špeciálne podpery, ktoré môžete pripevniť k rámu stojana, aby ste zaistili maximálnu bezpečnosť pri tréningu s ťažkými váhami. Podpery je možné pripevniť takmer v ľubovoľnej výške a je možné ich použiť pri vykonávaní cvikov, ako sú bench press alebo drepy s činkou bez toho, aby ste sa museli obávať toho, že už nemáte dostatok síl na vytlačenie činky späť do hákov. So stojanom KLT22 môžete posúvať hranice svojej vlastnej sily.
Skladacia rovná lavica
Spolu s klietkou obdržíte aj skladaciu lavičku, ktorá vám umožní vykonávať cviky s jednoručkami, odporovými gumami alebo obojručnými činkami. Lavička je pohodlná a stabilná a po skončení cvičenia ju môžete zložiť rovnobežne so stenou.
Adaptér na dipy
Ďalším doplnkom na KLT22 je adaptér na dipy, ktorý sa pripevňuje k rámu Racku. Dipy sú účinným cvikom pre tricepsy, ramenné a prsné svaly. Adaptér má pohodlné úchyty a ľahko sa inštaluje aj demontuje. Môžete ho namontovať v rôznych výškach, a tak ho prispôsobiť svojej výške. Adaptér na dipy sa ľahko udržuje a má dlhú životnosť. Dostanete tiež špeciálny nástenný držiak, na ktorý môžete adaptér zavesiť.
Nástenný stojan na závažie
So sadou KLT22 umiestnite závažie na špeciálny stojan, ktorý sa pripevňuje na stenu. Tým ušetríte miesto na podlahe a získate ľahký prístup ku kotúčom. Stojan je vyrobený z odolných materiálov. Má 6 úchytov, ktoré pojmú kotúče rôznych priemerov a hrúbok. Každý držiak má gumový kryt, ktorý chráni závažie pred poškriabaním a hlukom. Jeho maximálna nosnosť je až 1000 kg!
Nástenný stojan na osi
Poslednou súčasťou sady je nástenný držiak, na ktorý je možné zavesiť dve osi. Nakladacie osi sú nevyhnutným príslušenstvom pre silový tréning na posilnenie svalov celého tela. Držiak umožňuje udržiavať osi upratané a tie tak nezaberajú miesto na podlahe.
Poznámka: Výška stojana v zloženom stave je 276 cm. Pokiaľ chcete využiť funkciu skladania a vaša miestnosť je príliš nízka, na vašu žiadosť vám ho zadarmo skrátime o požadovanú dĺžku.
Špecifikácie:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 142 cm |
| Délka stroje | 75 cm |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-51-121
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 142 cm |
| Délka stroje | 75 cm |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-51-121
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .