Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Běžná cena 6 551,80 €
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TRYTON od spoločnosti HMS Fitness je pokročilý posilňovací stroj určený pre komerčné použitie, ktorý vyniká modernými funkciami, ako je napríklad 3D multipress. Toto zariadenie bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo očakávania najnáročnejších užívateľov a ponúkalo širokú škálu tréningových možností.
Inovatívny 3D multipress je riešenie, ktoré posúva klasické cvičenie na vyššiu úroveň. Na rozdiel od tradičných modelov, ktoré sa pohybujú iba vertikálne, umožňuje 3D multipress pohyb nielen nahor a nadol, ale aj dopredu a dozadu. To cvičencovi umožňuje vykonávať prirodzenejšie a funkčnejšie pohyby, zapojiť viac svalov a zlepšiť koordináciu a stabilitu pri tréningu.
TRYTON je vybavený protismernými, posuvnými kladkami so sadou závaží 2 x 90 kg. Kladky možno nastaviť do 21 polôh. Užívatelia si tak môžu presne upravit nastavenie kladky podľa svojich potrieb a vykonávať rôzne cviky pre svaly horných a dolných končatín. Vďaka tejto flexibilite je TRYTON ideálny na komplexný tréning celého tela.
TRYTON je navyše vybavený hrazdou s rôznymi možnosťami úchopu pre všestranný tréning chrbta, ramien a brucha. Štyri odkladacie tŕne umožňujú pohodlné uloženie kotúčov a udržujú tréningový priestor prehľadný. Pohodlné používanie a praktické riešenia robia z tohto posilňovacieho stroja nepostrádateľný nástroj v každej profesionálnej a domácej posilňovni.
Vďaka robustnej konštrukcii a inovatívnym riešeniam zaručuje TRYTON bezpečnosť aj pri intenzívnom tréningu. Bezpečnostné zarážky u 3D multipressu zvyšujú istotu pri tréningu a presný systém zaväzovania činky na 12 hákoch zabezpečuje komfort pri používaní. Stabilita zariadenia a pozornosť venovaná detailom robia z TRYTONu ideálnu voľbu pre fitness kluby, ktoré kladú dôraz na kvalitu a moderný dizajn.
Parametre:
Upozornenie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 180 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 223 cm |
| Šířka stroje | 244 cm |
| Délka stroje | 164 cm |
| Hmotnost stroje | 520 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-51-127
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 180 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 223 cm |
| Šířka stroje | 244 cm |
| Délka stroje | 164 cm |
| Hmotnost stroje | 520 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-51-127
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .