Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Nekonečné schody HMS Premium ST01
Tréningové schody HMS Premium ST01 spadajú do kategórie Semi Commercial a sú tak vhodné ako pre domáci tréning, tak do hotelových posilňovní a súkromných klubov.
Stúpanie do schodov je jedným z najúčinnejších kardio tréningov, zapája viac svalových skupín ako ktorýkoľvek iný druh trenažéra a napomáha k rýchlemu zlepšeniu fyzickej kondície a s tým súvisiacej výdrže. Navyše sa pri tréningu rýchlo zahrejete a rýchlejšie sa tak dostaví efekt spaľovania tukových tkanív.
Výstupom po schodoch HMS Premium ST01 zapojíte prevažne svalstvo nôh (štvorhlavý a dvojhlavý sval, veľký a malý gluteus, lýtka), ale aj brucho a chrbát, ktorý počas pohybu stabilizujú celé telo.
Trenažér je vybavený prehľadným LED displejom, ktorý počas tréningu zobrazuje všetky údaje prehľadne a čitateľne. Pod displejom nájdeme 2 reproduktory, ktoré reprodukujú hudbu prehrávanú z USB Flash disku alebo z pripojeného linkového vstupu (3,5 mm Jack). Keď sa posunieme o kúsok nižšie, tak tu nájdeme poličku s výkrojom na odloženie fľaše a ovládacie prvky, ktoré sú pre maximálne pohodlie spolu s elektródami na meranie tepu umiestnené aj na rukovätiach. Na ľavej rukoväti nájdeme tlačidlá na spustenie a zastavenie pohybu schodov, zatiaľ čo na ľavej rukoväti sú tlačidlá na reguláciu rýchlosti.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné |
| Nosnost stepperu | 160 kg |
| Hmotnost stepperu | 175 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ne |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Výkon motoru maximální | 2 |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 |
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Maximální rychlost | 140 |
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | LED displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 256 cm |
| Šířka stepperu | 81 cm |
| Délka stepperu | 147 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo ABI17-21-000
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné |
| Nosnost stepperu | 160 kg |
| Hmotnost stepperu | 175 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ne |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Výkon motoru maximální | 2 |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 |
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Maximální rychlost | 140 |
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | LED displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 256 cm |
| Šířka stepperu | 81 cm |
| Délka stepperu | 147 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo: ABI17-21-000
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .