Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Dizajnovo nadčasový bezmotorový pás Sprintbok V2 od značky NOHrD má vyhladený, zakrivený dizajn rámu z luxusného masívneho dreva a ocele. Vďaka zakrivenému tvaru poskytuje stroj veľmi prirodzený pocit pri behu na priestrannej bežeckej ploche (45 x 160 cm) a navyše je veľmi šetrný ku kĺbom. Lamely sú vyrobené z kaučuku, ktorý tlmí vibrácie a zaisťuje tichý zvuk pri používaní. Rýchlosť behu si určujete svojim vlastným tempom a preto pri tomto páse nie je žiadne obmedzenie rýchlosti, ani nie je potrebné pás akokoľvek nastaviť.
Bežecký pás Sprintbok V2 sa skladá zo 62 pohyblivých drevených lamiel. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov je Sprintbok takmer bezúdržbový stroj. Svoje výsledky uvidíte na grafickom dotykovom displeji ktorý je súčasťou pásu. Meranie tepu je možné cez hrudný pás s Bluetooth pripojením.
Vďaka svojmu spracovaniu skvele poslúži ako v domácom, tak aj plne komerčnom prostredí.
Cvičebné zariadenie od výrobcu NOHrD je skutočný unikát, nielenže vám pomôže pri budovaní kondície, alebo spaľovaní nadbytočných kíl, ale ich dizajn zároveň môže ozvláštniť každý interiér.
HLAVNÉ VÝHODY:
TECHNICKÉ PARAMETRE:
TRÉNINGOVÝ POČÍTAČ:
VIDEO:
OSTATNÉ INFORMÁCIE:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerčné, mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 160 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Pohon pásu | Bezmotorové pásy |
Rychlost a sklon pásu
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 160 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Špeciálne patentované odpruženie |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ne |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda SA |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ne |
| Prepravné kolieska | ne |
| Výška stroje | 153 cm |
| Šířka stroje | 86 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo NOH-23124
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerčné, mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 160 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Pohon pásu | Bezmotorové pásy |
Rychlost a sklon pásu
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 160 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Špeciálne patentované odpruženie |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ne |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda SA |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ne |
| Prepravné kolieska | ne |
| Výška stroje | 153 cm |
| Šířka stroje | 86 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: NOH-23124
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .