Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Bratislava
Běžná cena 2 380,60 €
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Vrcholný model eliptických trenažérov NORDICTRACK Airglide 14i teraz prichádza s upgradovanou verziou väčšieho a prehľadnejšieho displeja vo veľkosti 14". Ponúka zotrvačník v prednej časti stroja v kombinácii kvalitnej mechaniky a ergonómie rámu. Trenažér má nosnost až 135 kg. Disponuje komfortne nastavitelne dlhým krokom o dĺžke 45 -51 cm a rozstupom nášľapov 5 cm. Vďaka optimálnej ergonómii je zaručený pohodlný a správny pohyb ako drobným, tak vyšším postavám. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentmi predlžuje životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model aj pre pravidelný športovejší tréning. Tento model je kompletne na ložiskách, v mieste napojenia pedálov na zotrvačník je potom dokonca kyvné uloženie ložiska pre minimálnu poruchovosť známe z drahých strojov.
Vďaka vyváženému zotrvačníkovému systému s hmotnosťou 28 kg (zotrvačník 15 kg) a modernej magnetickej brzde SMR Silent Magnetic Resistance má NORDICTRACK Airglide 14i komfortný, plynulý a úplne tichý chod aj pri väčších záťažiach. Záťaž sa nastavuje elektronicky v rozsahu 1-26. Elektronicky nastaviteľný je tiež sklon, ktorý je možné manuálne regulovať v rozmedzí -5-15 (do -5-15 ° sklonu). Ďalej ponúka multi úchopové madlá pre väčšiu variabilitu úchopu.
NordicTrack Airglide 14i má prehľadný a ľahko ovládateľný computer s 14" dotykovým Smart HD displejom s vostavenou aplikícíi iFit, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty ako je čas, aktuálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie a hodnotu tepovej frekvencie, pomocou Bluetooth hrudného pásu.
S týmto modelom môžete využívať aj tréningovú aplikáciu iFIT, ktorá vám umožní využívať úplne nové možnosti a zábavu v oblasti domáceho tréningu. Tento model, ale má zabudovanú aplikáciu iFIT priamo v samotnom počítači a nie je potreba tabliet, takže stačí iba zakúpiť licenciu iFIT membership a začať!
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Video iFIT app:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 92 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Elektrický sklon motorem |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ano |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 5 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vpredu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 28 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 14 " |
| Užívateľské pamäte | ano |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 180 cm |
| Šířka trenažéru | 64 cm |
| Délka trenažéru | 175 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo NTEL71423-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 92 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Elektrický sklon motorem |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ano |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 5 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vpredu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 28 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 14 " |
| Užívateľské pamäte | ano |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 180 cm |
| Šířka trenažéru | 64 cm |
| Délka trenažéru | 175 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: NTEL71423-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .