Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér NORDICTRACK Airglide LE so zotrvačníkom v prednej časti stroja ponúka zákazníkom kombináciu kvalitnej mechaniky a ergonómie rámu s nosnosťou do 135 kg. Disponuje komfortne dlhým krokom s dĺžkou až 51 cm a rozstupom nášľapov 5 cm. Vďaka optimálnej ergonómii je zaručený pohodlný a správny pohyb ako drobným, tak vyšším postavám. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentmi predlžuje životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model aj pre pravidelný športovejší tréning.
Vďaka kalibrovanému systému zotrvačníka s celkovou hmotnosťou 21 kg a modernej magnetickej brzde má NORDICTRACK Airglide LE komfortný, plynulý a úplne tichý chod aj pri väčších záťažiach. Tento model je kompletne na ložiskách, v mieste napojenia pedálov na zotrvačník je potom dokonca kyvné uloženie ložiska pre minimálnu poruchovosť známe z drahých strojov.
Trenažér NORDICTRACK Airglide LE má elektronicky ovládanú magnetickú brzdu, záťaž sa nastavuje elektronicky v rozsahu 1-22. Nastaviteľný sklon je možné manuálne regulovať v 5 pozíciách.
Oproti klasickým eliptickým trenažérom so zotrvačníkom v prednej časti má značne menšie nároky na priestor, výhodou je dĺžka kroku a rozteč.
Ďalej ponúka prehľadný a ľahko ovládateľný computer s multifunkčným farebným podsvieteným 5" LCD displejom a držiakom na tablet, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty ako je čas, aktuálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie a hodnotu tepovej frekvencie (pomocou dlaňových snímačov, či hrudného BLUETOOTH pásu).
Trenažéry značky NORDICTRACK je možné tiež pripojiť cez systém BLUETOOTH k tabletu a využívať tak tréningovú aplikáciu iFIT, ktorá vám umožní využívať úplne nové možnosti a zábavy v oblasti domáceho tréningu!
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Video iFIT app:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 102 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Manuální sklon ručně |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 5 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vpredu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 21 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 175 cm |
| Šířka trenažéru | 36 cm |
| Délka trenažéru | 180 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo NTEL89824-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 102 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Manuální sklon ručně |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 5 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vpredu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 21 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 175 cm |
| Šířka trenažéru | 36 cm |
| Délka trenažéru | 180 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: NTEL89824-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .