NORDICTRACK Commercial S10i Studio - Doprodej
Cyklotrenažer byl použit na focení, jde o nový stroj, sestavený s plnou zárukou - bude dodán na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Bratislava
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
NORDICTRACK Commercial S10i Studio - Doprodej
Cyklotrenažer byl použit na focení, jde o nový stroj, sestavený s plnou zárukou - bude dodán na paletě
Záruka 2 roky
Tento bezkonkurenční cyklotrenažér NordicTrack Studio 10" se zmenšenou obrazovkou 10" dokonale simuluje jízdu na cyklistickém kole díky možnosti nastavení předního i zadního sklonu, který je elektronicky nastavitelný. Masivní konstrukce s nosností do 150 kg je naprosto stabilní a ideální pro pravidelné tréninky v domácím prostředí jak pro začínající, tak i náročné sportovce. Trenažér disponuje také moderním a inovativní designem!
Setrvačník o hmotnosti 13 kg garantuje naprosto tichou a plynulou jízdu a plochý řemen s dopínací kladkou pro převod setrvačníku garantuje tichý chod a bezúdržbový provoz.
Odpor NordicTrack Studio 10" je řízen elektronicky v 24 stupních magnetickým brzdným systémem a uspokojí každého začínajícího i sportovní cvičence. Šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky.
Nastavitelný je i skon trenažeru a to do 20% v přední části a do 10% v zadní části cyklotrenažéru.
Nosnost trenažéru je 150 kg.
Naprosto inovativní je dotykový multimediální 10" displej s intuitivním ovládáním modelu NordicTrack Studio 10". Tento monitor je maximálně přehledný a nemá ve své cenové relaci konkurenci.
Jediným dotykem tak můžete snadno a zcela přehledně ovládat svůj trénink.
2 integrované digitální reproduktory pro poslech hudby při tréninku.
Měření tepové frekvence prostřednictví hrudního pásu s bluetooth přijímačem, který není součástí balení, ale můžete si jej u nás dokoupit.
Samotný monitor má nastavitelný sklon i do stran, aby jste mohli pohodlně koukat na displej i při jízdě ve stoje, případně jen koukat na tréninková videa a trénovat mimo trenažér, navíc je součástí i integrovaný ventilátor pro osvěžení, což zajišťuje maximální komfort při tréninku.
30 denní zkušební verze tréninkové aplikace iFIT, s možností dokoupení licence. Licenci iFit si u nás mužete dokoupit.
K tomuto modelu nelze připojit tablet, či smartphone, můžete na nich sledovat pouze filmy či poslouchat hudbu.
Dejte svému tréninku nový rozměr.
Model NordicTrack Studio 10" nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření vašich tréninkových možností přes systém Google Maps.
Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry nebo motivačními videi a stravovacími tipy. Díky této aplikaci tak můžete bez problému soutěžit třeba i s vašimi přáteli, kteří využívají iFit app..
Více se dočtete v následujícím článku o tréninkové aplikaci iFit.
Zkušební verze licence zdarma na 30 dní a následně je zpoplatněna podle ceníku iFit.
Licenci je možné dokoupit a prodloužit zde.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).
Výškově multiúchopová řídítka NordicTrack Studio 10" Studio disponují protiskluzovým materiálem. Můžete tak pohodlně sledovat nastavitelný monitor i při jízdě vestoje a využívat naplno multiúchopová řídítka pro maximální komfort při tréninku.
Polohování je naprosto snadné přes aretační šroub.
Máte možnost zadního elektronicky nastaveného sklonu do 10%. Díky tomu máte skvělou simulaci jízdy z kopce.
Můžete tak jezdit doslova v terénu pro lepší věrohodnost při používání programové nabídky. To Vám jiný trenažér v dané cenové relaci nenabídne.
Další bezkonkurenční předností trenažéru je přední elektronicky nastavitelný sklon do 20%. Můžete tak během jízdy zcela věrohodně simulovat jízdu do kopce.
Stroj má transportní kolečka v přední části trenažéru pro snadnější manipulaci v prostoru a vyrovnávače nerovnosti podlahy pro stabilní polohu.
Můžete tak jezdit doslova v terénu pro lepší věrohodnost při používání programové nabídky. To Vám jiný trenažér v dané cenové relaci nenabídne.
Anatomicky tvarované gelové sedlo NordicTrack Studio 10" s kvalitním prošíváním je nastavitelné v horizontálním i vertikálním směru (včetně sklonu sedla). Můžete tak dokonale nastavit sedlo k Vašim potřebám jak jste zvyklý z kola.
Polohování je naprosto snadné přes aretační šroub.
Pro maximální komfort je k dispozici držák na láhve s vodou pro osvěžení při tréninku.
Navíc jsou součástí dodávky i dvě jednoruční činky o hmotnosti 1,5 kg pro protrénování i horních končetin pro komplexnější cvičení na NordicTrack Studio10".
Láhev není součástí dodávky, ale je možné si u nás dokoupit z naší široké nabídky lahví a šejkrů.
Trenažér je vyroben z nejkvalitnějších materiálu a disponuje celkovou nosností do 150 kg. Navíc díky výše zmíněnému nastavení sedla a řídítek máte jistotu, že budete mít dokonalé nastavení a maximální komfort při jízdě na NordicTrack Studio 10".
Pro lepší představu se můžete podívat na cyklotrenažéry STUDIO na produktovém videu.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 87 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | hlinníkové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Elektrická simulácia sklonu podľa terénu |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 13 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 10 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 141 cm |
| Šířka trenažéru | 50 cm |
| Délka trenažéru | 140 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo NTEX03121-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 87 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | hlinníkové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Elektrická simulácia sklonu podľa terénu |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 13 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 10 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 141 cm |
| Šířka trenažéru | 50 cm |
| Délka trenažéru | 140 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: NTEX03121-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .