NORDICTRACK FreeStride FS14i - Doprodej
Stroj byl sestaven na propagační účely, stav nového stroje
Stroj bude dodán zkompletovaný na paletě
Plná záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
NORDICTRACK FreeStride FS14i - Doprodej
Stroj byl sestaven na propagační účely, stav nového stroje
Stroj bude dodán zkompletovaný na paletě
Plná záruka 2 roky
Tento unikátní eliptical NordicTrack FS14i je dalším ze série FreeStride a nad své předchůdce vyniká větším a přehlednějším displejem, a to 14".
Série elipticalů FreeStride jsou naprosto unikátní masivní stroje, které díky své konstrukci kombinují pohyb tzv. 3 v 1, kdy se spojuje pohyb běžeckého pásu, stepperu a crossového trenažéru dohromady. Magnetický odpor je regulovatelný ve 26 stupních a sklon lze elektronicky nastavit do 10 % a díky 22 kg těžkému setrvačníkovému systému je zaručený plynulý chod trenažéru.
Specifický krok je dlouhý od 32 do 81 cm a je pouze na vás jaký pohyb si zvolíte. Všechny kloubní spoje a šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky + plochý řemen s dopínací kladkou garantuje tichý chod, bezúdržbový provoz převodového mechanismu a dlouhodobou životnost.
Trenažér dále disponuje MP3 připojením pro poslech hudby a vestavěným ventilátorem pro osvěžení + držák na tablet a láhev s vodou pro maximální komfort při tréninku.
Nosnost trenažeru je 170 Kg
NordicTrack FreeStride Trainer FS14i má větší a přehlednější 14" graficky HD dotykový displej, který zobrazuje všechny základní hodnoty jako sklon, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence atd..
Nabízí vestavěných 35 přednastavených programů pro budování kondice a spalování tuku.
Kromě toho máte možnost připojení s tréninkovou aplikaci iFit, která je integrována přímo v počítači trenažéru.
Tréninková aplikace IFIT zdarma v 30denní verzi, poté je možné ji prodloužit na verzi placenou. ROČNÍ LICENCE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ, Licenci iFit si u nás mužete dokoupit.
Můžete tak nejen trénovat dle přednastavených programů (Start-Cíl), ale interaktivně trénovat po celém světě pod vedením světových trenérů! Tedy máte na výběr z nespočtu tréninkových možností.
Tepová frekvence se snímá přes hrudní bluetooth pás, který není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás dokoupit.
K tomuto modelu nelze připojit tablet, pouze na něm můžete sledovat filmy či poslouchat hudbu.
Tablet není součástí dodávky.
Model NordicTrack FreeStride Trainer FS14i nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření vašich tréninkových možností přes systém Google Maps.
Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry nebo motivačními videi a stravovacími tipy. Díky této aplikaci tak můžete bez problému soutěžit třeba i s vašimi přáteli, kteří využívají iFit app..
Více se dočtete v následujícím článku o tréninkové aplikaci iFit.
Zkušební verze licence zdarma na 30 dní a následně je zpoplatněna podle ceníku iFit.
Licenci je možné dokoupit a prodloužit zde.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).
S tréninkovou aplikací iFit budete pod vedením světových trenérů kdekoliv na planetě. Stanete se součástí komunity fitness, která vám pomůžete dosáhnout vašich cílů a spolu s interaktivními videi se den ode dne budete přibližovat k vašim vysněným cílům.

Krom přirozené ergonomie trenažéru při šlapání je díky 22 kg těžkému kalibrovanému setrvačníkovému systému (setrvačník 9 kg) chod zcela plynulý a tichý.
Díky specifickému systému samovolného prodlužování délky kroku a kombinaci třech různých pohybů můžete nastavovat délku kroku v rozmezí do 32 do 81 cm. Trenažér bude sledovat váš pohyb a podle toho přizpůsobí váš přirozený krok.
Z toho vyplývá, že můžete dělat prakticky co chcete a je zcela jedno jestli jste drobnější nebo vyšší postavy, model NORDICTRACK FreeStride Trainer FS14i "pasuje" zkrátka na každého.
Krok trenažéru NORDICTRACK FreeStride Trainer FS14i lze elektronicky nastavit do sklonu až 10 %.
Nastavení tohoto sklonu lze velmi snadno přes integrovaná tlačítka v ovládacím panelu. Můžete si tak nastavit ideální sklon dle vašich aktuálních potřeb jedním "kliknutím".
NordicTrack FreeStride Trainer FS14i podporuje práci tří strojů, spojuje pohyb běžeckého pásu, stepperu a crossového trenažéru. To vám umožní hladce kombinovat tréninkové styly v jedné relaci a zapojit tak různé svalové skupiny.
Tento trenažér poskytuje skvělou možnost, jak posílit celé tělo a vy i vaše tělo zase dostane nový impulz jak nezabřednout do běžné rutiny při denním tréninku na jednom jediném typu trenažéru.
Trenažér disponuje transportními kolečky a vyrovnávači nerovnosti podlahy pro lepší manipulaci v prostoru a maximální stabilitu.
Promo video k produktu NORDICTRACK FreeStride FS14i.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 130 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 170 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Elektrický sklon motorem |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 5 cm |
| Délka kroku | 81 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vpredu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 22 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 14 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 188 cm |
| Šířka trenažéru | 75 cm |
| Délka trenažéru | 148 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo NTEL71620-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 130 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 170 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Elektrický sklon motorem |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 5 cm |
| Délka kroku | 81 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vpredu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 22 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 14 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 188 cm |
| Šířka trenažéru | 75 cm |
| Délka trenažéru | 148 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: NTEL71620-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .