Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Výsledky vyžadujú konzistenciu a efektívny tréning. To vám umožní bežecký pás NordicTrack T Series 8 a členstvo iFIT Train (predáva sa samostatne). Spoločne vytvárajú tréningový zážitok, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému a kvôli ktorému sa budete vracať. Výkonný stroj NordicTrack v spojení s tréningami a technológiami iFIT prináša výsledky na dosah každému.
O bežeckom páse T Series 8: Na svojom vlastnom zariadení sa prihláste k účtu iFIT a pripojte ho k bežeckému pásu T Series 8. Na domovskej stránke sa zobrazí ďalší tréning z vášho personalizovaného plánu. Počas cvičenia iFIT sleduje váš výkon a automaticky mení rozsah sklonu bežeckého pásu 0-12% a rýchlosť 0-20 km/h presne podľa vašich potrieb, takže každý tréning je bez použitia rúk a prispôsobený vám.
Pridajte vlastný snímač srdcového tepu s podporou Bluetooth a iFIT môže automaticky meniť intenzitu tréningu tak, aby vás udržal v cieľovej zóne pomocou technológie ActivePulse™. Odpružená doska SelectFlex™ je navrhnutá tak, aby poskytovala oporu, ktorá tlmí nárazy a zvyšuje pohodlie pri chôdzi a behu. Odkladacia plocha na zariadení udržuje váš telefón alebo tablet v optimálnej polohe pre sledovanie.
Tento bežecký pás je kompaktný a navrhnutý tak, aby sa zmestil do väčšiny obytných priestorov.
O iFIT: Tréneri iFIT sú profesionálni športovci, odborníci na fitness a ďalší. Vedia, ako vám pomôcť dosiahnuť trvalé výsledky. iFIT obsahuje viac ako 10 000 tréningov a je najväčšou knižnicou outdoorových tréningov na svete. iFIT Trainers vám pomôžu s formou, budú vás motivovať k silnému finišu a ponúknu vám poznatky o svetových lokalitách, takže sa budete venovať krátkym aj dlhým tréningom.
Vyobrazený tablet nie je súčasťou balenia.
Funkcie a výhody
*Odhadované tempo vychádza z maximálnej rýchlosti pásu nameranej v kontrolovaných podmienkach.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 147 kg |
| Hmotnost stroje | 104 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3.8 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 152 cm |
| Šířka běžecké plochy | 51 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený farebný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 148 cm |
| Šířka stroje | 87 cm |
| Délka stroje | 191 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo NTL10425-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 147 kg |
| Hmotnost stroje | 104 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3.8 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 152 cm |
| Šířka běžecké plochy | 51 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený farebný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 148 cm |
| Šířka stroje | 87 cm |
| Délka stroje | 191 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: NTL10425-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .