Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
NUTREND - 100% WHEY PROTEIN, 30 g, čokoláda+kakao
Prémiový proteín s vylepšenou receptúrou. Z tých najkvalitnejších surovín sme pre Vás namiešali koktail 16 jedinečných príchutí, ktoré Vás svojou skutočnosťou neprestanú šokovať. Základ produktu tvorí prémiový ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (WPC) spolu s najčistejšou formou izolátu srvátkovej bielkoviny (WPI) - vďaka technológii cross-flow microfiltration (CFM) si bielkoviny zachovajú všetky biologicky účinné zložky pre maximálnu efektivitu Vášho tréningu. Patentovaná surovina Instant Whey potom zaisťuje perfektnú rozpustnosť proteínu pre dokonalý komfort prípravy Vášho proteínového nápoja.
Srvátková bielkovina pochádza z prvotriedneho mlieka spĺňajúceho certifikáciu GRASS FED. Ekologické chovy kráv zabezpečujú voľnú pastvu hovädzieho dobytka na lúkach 10 mesiacov v roku, ich strava sa skladá minimálne z 90% z čerstvej trávy alebo krmovín.
Vynikajúcu stráviteľnosť zaisťuje značková zmes tráviacich enzýmov a lahodné príchute potešia Vaše zmysly. Prémiový produkt s vysokou biologickou hodnotou je ideálny na obnovu svalového tkaniva a svalový rast.
Odporúčané dávkovanie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| čokoláda+kakao | |
|---|---|
| energetická hodnota 100 g | 1556 kJ/ 368 kcal |
| bielkoviny | 72 g |
| sacharidy | 7,2 g |
| - z toho cukry | 5 g |
| tuky | 4,9 g |
| - z toho nasýc. mastné kys. | 3,1 g |
| vláknina | 3,5 g |
| soľ | 1,6 g |
| tráviace enzýmy | 40 mg |
| energetická hodnota 30g | 467 kJ/ 110 kcal |
| bielkoviny | 21,6 g |
| sacharidy | 2,2 g |
| - z toho cukry | 1,5 g |
| tuky | 1,5 g |
| - z toho nasýc. mastné kys. | 0,9 g |
| vláknina | 1,1 g |
| soľ | 0,5 g |
| tráviace enzýmy | 12 mg |
Profil aminokyselín:
| 100 g | |
|---|---|
| L-valín | 4159 mg |
| L-izoleucín | 4382 mg |
| L-leucín | 7446 mg |
| L-lyzín | 6576 mg |
| L-metionín | 1563 mg |
| L-tryptofán | 1228 mg |
| L-treonín | 4813 mg |
| L-fenylalanín | 2245 mg |
| L-alanín | 3558 mg |
| kyselina asparagová | 7706 mg |
| kyselina glutámová | 12736 mg |
| L-histidín | 1313 mg |
| L-prolín | 4108 mg |
| L-tyrozín | 2022 mg |
| L-arginín | 1660 mg |
| L-cysteín | 1642 mg |
| glycín | 1273 mg |
| L-serín | 3391 mg |
| 30 g | |
| L-valín | 1248 mg |
| L-izoleucín | 1315 mg |
| L-leucín | 2234 mg |
| L-lyzín | 1973 mg |
| L-metionín | 469 mg |
| L-tryptofán | 368 mg |
| L-treonín | 1444 mg |
| L-fenylalanín | 673 mg |
| L-alanín | 1068 mg |
| kyselina asparagová | 2312 mg |
| kyselina glutámová | 3821 mg |
| L-histidín | 394 mg |
| L-prolín | 1232 mg |
| L-tyrozín | 607 mg |
| L-arginín | 498 mg |
| L-cysteín | 493 mg |
| glycín | 382 mg |
| L-serín | 1017 mg |
Zloženie:
Čokoláda-kakao
Upozornenie:
Môže obsahovať stopy sóje. Výživový doplnok, so sladidlami. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.
Parametry
Katalogové číslo NUT-VS-032-30-ČKK
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Katalogové číslo: NUT-VS-032-30-ČKK
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .