Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: ananas
Kód: NUT-6005
1,24 €
příchuť: jahoda
Kód: NUT-6001
1,24 €
příchuť: pomeranč
Kód: NUT-6003
1,24 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Carnitine 3000 Shot obsahuje 3 000 mg L-karnitínu v tekutej, ľahko vstrebateľnej forme. Prípravok je navyše obohatený o kofeín, taurín a extrakt zo zeleného čaju. Zároveň Vám poskytne vitamíny B1, B3, B5, B6.
Nutrend Carnitine 3000 Shot v bodoch:
Odporúčané dávkovanie:
Nutričné informácie:
| Nutričné hodnoty | v 60 ml (1 dávka - 1 monodóza) |
| Energetická hodnota | 53 kJ / 13 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| - z toho cukry | 0,1 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bielkoviny | 2,3 g |
| Soľ | 0 g |
| L-karnitín | 3 000 mg |
| Taurín | 1 000 mg |
| Kofeín | 127 mg |
| Extrakt zo zeleného čaju | 90 mg |
| Vitamín B1 | 1,5 mg (136 % *) |
| Vitamín B3 | 20,0 mg (125 % *) |
| Vitamín B5 | 10,0 mg (167 % *) |
| Vitamín B6 | 3,0 mg (214 % *) |
| Chróm | 100,0 µg (250 % *) |
| * Odporúčaná denná dávka. | |
Zloženie:
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .