Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: meruňka pekanový ořech s jogurtovou polevou
Kód: NUT-5089
1,65 €
příchuť: jablko vlašský ořech
Kód: NUT-005081
1,45 €
příchuť: čokoláda kokos s hořkou čokoládou
Kód: VM-044-100-CKOC
1,65 €
příchuť: čokoláda banán
Kód: VM-044-100-COBC
1,65 €
příchuť: čokoláda višeň s hořkou čokoládou
Kód: NUT-179944
1,65 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Tyčinka Flapjack je delikátna tyčinka z bezlepkových ovsených vločiek s mliečnou a horkou čokoládou alebo s jogurtovou polevou. Niektoré príchute sú úplne bez polevy. Znamenitý Flapjack zasýti, dodá potrebnú energiu, zároveň skvele chutí - tak si získa aj vás. Má vysoký obsah vlákniny a poslúži ako výborný olovrant v priebehu dňa. Neobsahuje konzervanty.
Tyčinka Flapjack a jej výhody:
Dávkovanie:
Tabuľky nutričných hodnôt:
| Príchuť čokoláda + banán s horkou čokoládou | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1683 kJ / 401 kcal |
| Tuky | 14,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 8,2 g |
| Sacharidy | 58,3 g |
| z toho cukry | 22,2 g |
| Vláknina | 8,4 g |
| Bielkoviny | 5,4 g |
| Soľ | 0,05 g |
Soľ sa v potravine nachádza výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.
| Príchuť čokoláda + višňa s horkou čokoládou | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1683 kJ / 401 kcal |
| Tuky | 14,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 8,2 g |
| Sacharidy | 58,3 g |
| z toho cukry | 22,2 g |
| Vláknina | 8,4 g |
| Bielkoviny | 5,4 g |
| Soľ | 0,05 g |
Soľ sa v potravine nachádza výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.
| Príchuť čokoláda + kokos s horkou čokoládou | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1747 kJ / 417 kcal |
| Tuky | 17,8 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 11,1 g |
| Sacharidy | 54,6 g |
| z toho cukry | 19,7 g |
| Vláknina | 8,5 g |
| Bielkoviny | 5,7 g |
| Soľ | 0,05 g |
Soľ sa v potravine nachádza výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.
| Príchuť čučoriedka + brusnica s jogurtovou polevou | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1711 kJ / 408 kcal |
| Tuky | 14,7 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 10 g |
| Sacharidy | 60,8 g |
| z toho cukry | 26,3 g |
| Vláknina | 6,7 g |
| Bielkoviny | 5 g |
| Soľ | 0,11 g |
| Príchuť marhuľa + pekanový orech s jogurtovou polevou | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1778 kJ / 424 kcal |
| Tuky | 16,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 9,5 g |
| Sacharidy | 60,0 g |
| z toho cukry | 25,0 g |
| Vláknina | 6,5 g |
| Bielkoviny | 5,2 g |
| Soľ | 0,12 g |
| Príchuť jablko + vlašský orech | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1650 kJ / 393 kcal |
| Tuky | 12,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 5,1 g |
| Sacharidy | 61 g |
| z toho cukry | 20,0 g |
| Vláknina | 7,5 g |
| Bielkoviny | 5,9 g |
| Soľ | 0,05 g |
Soľ sa v potravine nachádza výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.
| Príchuť višňa + jahoda | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1557 kJ / 370 kcal |
| Tuky | 9,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 5,1 g |
| Sacharidy | 62,5 g |
| z toho cukry | 20,1 g |
| Vláknina | 7,3 g |
| Bielkoviny | 6,1 g |
| Soľ | 0,04 g |
Zloženie:
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Tyčky, gély |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 14 g |
| Sacharidy ve 100g | 58 g |
| Bílkoviny ve 100g | 6 g |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Tyčky, gély |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 14 g |
| Sacharidy ve 100g | 58 g |
| Bílkoviny ve 100g | 6 g |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .