Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
počet kapslí
počet kapslí: 180 kapslí
Kód: NUT-1961
10,65 €
počet kapslí: 360 kapslí
Kód: NUT-1962
18,19 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Flexit Gelacoll je kĺbová výživa určená dlhodobú ochranu kĺbov a dynamickú regeneráciu, navyše je vhodná aj ako prevencia. Tieto želatínové kapsule obsahujú vysokoúčinný hydrolyzát želatíny, obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k štandardnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.
Kolagénna bielkovina (hydrolyzát želatíny) je zdroj širokého spektra aminokyselín a peptidov, ktoré spolu pôsobia pri tvorbe kolagénu. Sú nevyhnutné pre správny vývoj, výživu a ochranu chrupaviek všetkých kĺbov, kvalitu vlasov, kože a nechtov.

Vo výrobku je použitý výhradne 97% enzymaticky štiepený hydrolyzát želatíny s vysokou biologickou hodnotou. Na rozdiel od nehydrolyzovaných bielkovín, ktoré musí organizmus v tráviacom trakte sám hydrolyzovať (štiepiť), je hotový hydrolyzát želatíny vysoko funkčný, okamžite využiteľný a ľahko stráviteľný.
Flexit Gelacoll a jeho výhody:
Dávkovanie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (8 kaps) |
|---|---|
| Kalórie | 12 kcal |
| Bielkoviny | 3,1 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Sodík | 0,002 g |
| Hydrolyzát želatíny | 2,6 g |
| Vitamín C | 120 mg |
Zloženie:
Hydrolyzát želatíny, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), vitamín C (kyselina L-askorbová)
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ne |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ano |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ne |
Kategorie
| Kategorie | Kolagen |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ne |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ano |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ne |
Kategorie
| Kategorie | Kolagen |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .