Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již 15.5.
Běžná cena 1,67 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Obľúbený stimulant pre vytrvalostné športovcov prichádza s novým typom balenia. Synergická kombinácia prírodného kofeínu, taurínu, L-karnitínu, L-arginínu, extraktu zo ženšenu a zeleného čaju, vitamínu B6.
Gutar Energy Shot je energetický stimulant v tekutej forme a praktickom balení ako Energy Shot.
Odporúčané dávkovanie:
Nutričné informácie:
| 100 ml | |
|---|---|
| energetická hodnota | 47 kJ / 11 kcal |
| bielkoviny | 2,3 g |
| sacharidy | 0 g |
| tuky | 0 g |
| nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| vláknina | 0 g |
| sodík | 0 g |
| taurín | 4000 mg |
| L-karnitín | 833 mg |
| L-arginín | 333 mg |
| extrakt z guarany | 1167 mg |
| extrakt ženšenu | 108 mg |
| extrakt zeleného čaju | 63 mg |
| vitamín B6 | 8 mg |
Zloženie:
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 60 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 2 g |
Katalogové číslo NUT-1883
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 60 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 2 g |
Katalogové číslo: NUT-1883
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .