Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: pomeranč
Kód: NUT-3294
11,06 €
příchuť: růžový grep
Kód: NUT-3295
11,06 €
příchuť: černý rybíz limetka
Kód: NUT-178619
9,51 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
UNISPORT je športový hypotonický iontový nápoj s minerálmi, obohatený o vysokoúčinné aminokyseliny, ako L-karnitín, glycín a taurín.
Tento hotový nápoj je určený na náhradu telesných tekutín, ktoré sú stratené počas fyzického výkonu, ako aj na podporu regenerácie organizmu. Nápoj je stredne energetický a mineralizovaný, spĺňa požiadavku fyziologicky správneho pomeru základných minerálov- sodíka, draslíka, horčíka a fosforu.
Na rozdiel od izotonických nápojov, ktoré sú určené špecificky pre situácie s mimoriadnou fyzickou a tepelnou záťažou a môžu tvoriť len veľmi malú časť tekutín prijatých v priebehu dňa, je UNISPORT nápoj hypotonický (tzn. hypoosmolálny - 185 mmol/l pri pomere 1:50). Tým umožňuje prakticky neobmedzenú konzumáciu nápoja, a to ako pred fyzickou záťažou, tak počas jej priebehu, ale i v období zotavovania.
UNISPORT a jeho výhody:
Dávkovánie:
Ďalšie tipy k užívaniu:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| Nutričné hodnoty | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1317 kJ / 309 kcal |
| Bielkoviny | 1 g |
| Sacharidy | 68 g |
| Cukry | 68 g |
| Tuky | 0 g |
| Nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Sodík | 0,56 g |
| Draslík | 86 mg |
| Fosfor | 68 mg |
| Horčík | 60 mg |
| Taurín | 1000 mg |
| Glycín | 500 mg |
| L-Karnitín | 50 mg |
Zloženie:
Parametry
Kategorie
| Přípravky před výkonem | ano |
| Přípravky během výkonu | ano |
| Přípravky pro regeneraci | ano |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Přípravky před výkonem | ano |
| Přípravky během výkonu | ano |
| Přípravky pro regeneraci | ano |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .