Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Běžná cena 31,55 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Performance Greens je zmes super zelených rastlín pre podporu imunity, energie, trávenia, tvorbu hemoglobínu, činnosť srdca i pečene detoxikácie organizmu. Okrem zelených superpotravín obsahuje aj Ashwagandhu. Adaptogén, ktorý má vysoký obsah antioxidantov, posilňuje organizmus, podporuje funkcie reprodukčného systému a koncentráciu. Ďalším nezanedbateľným pilierom Performance Greens pre remineralizáciu organizmu sú elektrolyty obohatené o stopové prvky z morských rias a karlovarskej soli. Okrem vysokého obsahu vitamínov skupiny B, C, E a K obsahuje Performance Greens aj vysoké množstvo chlorofylu a vlákniny. Zmes je bohatá na antioxidanty, ktoré chránia naše bunky pred oxidačným stresom. Zelené potraviny sme doplnili o kurkumu, ktorá pôsobí tiež ako antioxidant a má pozitívny vplyv na imunitný systém, trávenie, pečeň, kardiovaskulárny systém, nervovú sústavu, dýchaciu sústavu, stav kĺbov, kostí a pokožky a duševnú rovnováhu.
Performance Greens prípieva k:
1- Mladá pšenica, 2 - Chlorella, 3 - Spirulina, 4 - Moringa, 5 - Alfalfa, 6 - Kurkuma, 7 - Ashwagandha, 8 - Baobab, 9 - Mäta pieporná, 10 - Matcha
Performance Greensy sú vhodné nielen pre entuziastov zdravého životného štýlu, ľudí spirituálne orientovaných alebo tréningových nadšencov, ale práve aj pre bežnú populáciu (mladých, starých, prepracovaných aj oslabených), kde pomáhajú minimalizovať negatívne pôsobenie moderného životného štýlu a dávajú telu živiny a látky potrebné pre obnovu.
Prednosti Performance Greens
Dávkovanie
| Veľkosť dávky: 1 odmerka Balenie obsahuje 33 dávok. |
Obsah (mg) | %RHP* |
| Mladá pšenica*** | 1500 | ** |
| Chlorella*** | 1000 | ** |
| Ceremoniálna matcha (EGCG)*** | 1000 | ** |
| Spirulina*** | 1000 | ** |
| Zmes elektrolytov | 650 | ** |
| Chlorid | 350 | ** |
| Sodík | 130 | ** |
| Draslík | 50 | 2,5 % |
| Horčík citrát | 35 | 9,3 % |
| Stopové prvky z morských rias (Aquamin) | 100 | ** |
| Alfalfa *** | 500 | ** |
| Ashwagandha extrakt*** | 500 | ** |
| Baobab*** | 500 | ** |
| Kurkuma*** | 500 | ** |
| Moringa*** | 500 | ** |
| Mäta*** | 100 | ** |
| *RHP = Referenčná hodnota príjmu ** RHP nie je stanovené *** V BIO kvalite |
Výživové údaje
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 938 kJ / 224 kcal |
| Bielkoviny | 19 g |
| Sacharidy | 18 g |
| - z toho cukry | 6 g |
| Tuky | 2 g |
| - z toho nasytené tuky | 1 g |
| Vláknina | 31 g |
| Soľ | 4,6 g |
Zloženie
Čakanková vláknina, mladá pšenica, chlorella, ceremoniálna matcha, spirulina, elektrolyty (soľ, horčík, draslík, Aquamin), aflalfa, ashwagandha extrakt, baobab, kurkuma, moringa, mäta pieporná, kyselina citrónová, steviol-gly. Neobsahuje lepok.
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ano |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ano |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ano |
| Vitamin E | ano |
| Hořčík / magnesium | ano |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ano |
Funkce
| Imunita | ano |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ano |
| Mozková činost | ano |
| Regenerace | ano |
| Játra | ne |
Katalogové číslo BRA-99990
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ano |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ano |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ano |
| Vitamin E | ano |
| Hořčík / magnesium | ano |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ano |
Funkce
| Imunita | ano |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ano |
| Mozková činost | ano |
| Regenerace | ano |
| Játra | ne |
Katalogové číslo: BRA-99990
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .