Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Běžná cena 3 764,88 €
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilňovací stroj MARBO UpForm UR-U035 2.0 Triceps
Stroj na tricepsy MARBO UpForm UR-U035 2.0 je profesionálne zariadenie určené na tréning svalov paží. Cvičenie spočíva v stláčaní závažia v sede s oporou chrbta. Narovnaním paží zapájate do pohybu hlavný sval - triceps paže - a tiež pomocný sval - lakťový sval. Vďaka tomu, že je stroj vybavený zásobníkom so sadou závažia - prispôsobenie záťaže vašim možnostiam je jednoduché a rýchle. Pevne sa na stroj posaďte, zvoľte si záťaž, pevne uchopte rukoväte a sami sa presvedčte, ako môžete na stroji MARBO UpForm UR-U035 2.0 vykonávať profesionálny tréning tricepsov.
Sadu závažia tvorí 16 tehál s hmotnosťou 7,5 kg, celkom teda 120 kilogramov. Každá tehla v sade závaží je označená údajom o celkovej hmotnosti. Vždy si teda rýchlo a intuitívne vyberiete požadovanú záťaž. To zvyšuje váš komfort pri cvičení, pretože nemusíte počas tréningu zliezať zo stroja, aby ste zmenili záťaž.
Aby ste mohli stroj maximálne prispôsobiť svojim individuálnym tréningovým preferenciám - rukoväte sú otočné. Môžete ich používať dvoma spôsobmi - bližšie alebo ďalej od trupu. Sami si vyberte, ktoré nastavenie je pre vás pohodlnejšie a prináša vám lepšie výsledky pri tréningu. Samotné madlá boli potiahnuté špeciálnou vrstvou s protišmykovými vlastnosťami, ktorá výrazne zvyšuje komfort cvičenia a ovplyvňujú vašu spokojnosť pri tréningu. Materiál je odolný voči potu, oderu a poškodeniu.
Päťstupňový systém nastavenia výšky sedadla umožňuje prispôsobiť stroj svojej vlastnej výške. To sa dá ľahko vykonať bez toho, aby ste museli zliezť zo stroja, pomocou špeciálneho pneumatického piestu umiestneného pod sedákom.
Čalúnenie v čiernej farbe je vyrobené z pevnej tkaniny odolnej proti potu a oderu. Perforácia zaisťuje dostatočné vetranie a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalúnenie zostáva svieže a suché aj počas intenzívneho tréningu.
Konštrukcia výrobku bola opatrená práškovou farbou v čiernej farbe. Pevné, oceľové profily 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zaisťujú stabilitu celej konštrukcie.
Parametre:
Upozornenie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 147 cm |
| Šířka stroje | 124 cm |
| Délka stroje | 138 cm |
| Hmotnost stroje | 239 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo ABIMA-UF-085
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 147 cm |
| Šířka stroje | 124 cm |
| Délka stroje | 138 cm |
| Hmotnost stroje | 239 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: ABIMA-UF-085
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .