Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací věž TRINFIT Gym GX3 - 2021
Multifunkční posilovací věž TRINFIT Gym GX3 je určena pro pravidelný kondiční trénink. Svým vybavením stanovuje nové standardy v této kategorii věží, nabízí široké možnosti polohování adaptérů, svou variabilitou a množstvím cviků předčí věže podstatně dražší. Díky důmyslné konstrukci a řadě adaptérů umožňuje věž na ploše pouhých 2 m2 procvičit přes 50 různých cviků na všechny svalové partie.
Robusní ocelová konstrukce doplněná ložisky v kladkách a kvalitními ocelovými lanky potaženými speciálním plastem pak zaručuje bezpečné cvičení a dlouhou životnost stroje.
Posilovací věže TRINFIT jsou navrženy pro pohodlné cvičení s optimální ergonomií cviků a s ohledem na maximální možné omezení poškození svalů a kloubů. Možnost jednoduchého nastavení sedáku a adaptérů umožňuje přizpůsobení věže pro osoby od 150 až 200 cm a zaručuje přitom používání fyziologicky správných pozic při cvičení. Narozdíl od většiny věží v této ceně má posilovací věž TRINFIT Gym GX3 unikátní jednoruční nastavitelné adaptéry pro peck-deck umožňující velmi přirozený pohyb a maximální procítění prsních svalů.
Závaží je řešeno pomocí klasických cihliček, díky zpřevodování umožňuje na vybraných adaptérech cvičení s vahou až 90 kg. Nastavení požadované váhy je snadné a rychlé. Věž TRINFIT Gym GX3 je velmi tichá, což umožňuje provoz v jakoukoliv denní dobu bez rušení sousedů nebo dalších osob v bytě.
TECHNICKÝ POPIS
Multifunkční posilovací věž TRINFIT Gym GX3 na cihličky umožňuje procvičit více než 50 různých cviků
Ocelová rámová konstrukce z profilů 50x50 mm má nosnost 130 kg a zaručuje maximální stabilitu věže
Disponuje multifunkčním polohovatelným adaptéren na tlaky v sedě, pack-deckem a dlašími cviky (4 polohy), délkově nastavitelné madla.
TRÉNINKOVÁ STANOVIŠTĚ
Multifunkční provedení stroje dovoluje procvičit všechny svalové skupiny, celá věž disponuje propracovaným, snadno ovladatelným nastavením zátěže a polohy adaptérů. Jednoduše a rychle tedy stanoviště přizpůsobíte své postavě a potřebám. U věže lze nastavit 7 poloh nastavení adaptérů na tlaky v sedě, 5 poloh nastavení zádové opěrky, 3 výškové polohy nastavení sedáku (výška od země: 48 - 58 cm).
Součástí dodávky věže jsou následující adaptéry:
VIDEO
OSTATNÍ PARAMETRY:
ZÁRUKA, ZAJIŠŤĚNÍ DÍLŮ, SERVIS:
Záruční doba: 3 roky záruka + 5 let na rám stroj
Během záruční doby je na stroje značky TRINFIT prováděn servis bezplatně přímo u zákazníka
Zajištění servisu i po uplynutí záruční doby - garantovaná dostupnost náhradních dílů ještě 7 let od ukončení výroby daného modelu. Každý díl stroje má své identifikační číslo (viz návod k montáži) dle kterého jej lze objednat.
Nadstandardní záruka včetně zajištění záručního i pozáručního servisu strojů TRINFIT s minimem starostí - vše pro vaši spokojenost a bezproblémové užívání strojů této značky.
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 67 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ano |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ano |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 213 cm |
| Šířka stroje | 92 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Hmotnost stroje | 116 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo TRN-173-GX3
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 67 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ano |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ano |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 213 cm |
| Šířka stroje | 92 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Hmotnost stroje | 116 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: TRN-173-GX3
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .