Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si svoj darček zadarmo
Zobraziť všetky darčeky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér Spokey BOOGIE je ideálnou voľbou pre domáci kondičný tréning. Vďaka trenažéru môžete doma veľmi efektívne precvičiť celé telo. Počas tréningu je zapojená ako dolná, tak aj horná časť tela. Cvičenie na elipticale zodpovedá cvičeniu na rotopéde, ale vďaka jeho konštrukcii sú menej namáhané kĺby. Preto sú stroje vhodné aj pre seniorov a osoby s nadváhou. Eliptický trenažér Spokey BOOGIE je určený pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a súčasne hľadajú komfort, kvalitu a ocenia elegantný vzhľad.
Model Spokey BOOGIE je určený pre milovníkov minimalizmu. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa trenažér dokonale hodí aj do tých najmenších bytov.
Modely Spokey Boogie sú vybavené počítačom, ktorý umožňuje užívateľovi sledovať základné parametre tréningu: čas, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, pulz a počet spálených kalórií. Výhodou eliptického trenažéra sú veľké pedále, ktoré majú protišmykovú štruktúru.
Vstavané transportné kolieska vám uľahčia premiestňovanie zariadenia na požadované miesto. Vďaka snímaču tepovej frekvencie zabudovanom v rukovätiach, môžete sledovať pulz počas celého tréningu na prehľadnom displeji a 8 stupňov regulácie vám umožní prispôsobiť odpor vašej aktuálnej kondícii alebo potrebám. Pre nastavenie odporu slúži koliesko, ktoré je umiestnené na ráme trenažéra. Modely Boogie majú zotrvačník s hmotnosťou 5 kg, ktorého prevádzka je veľmi tichá a plynulá. Vysoká životnosť a výber použitých materiálov zaručí, že zariadenie budete môcť využívať po mnoho rokov.
Eliptický trenažér je univerzálne zariadenie pre celkové zlepšenie zdravotného stavu a spaľovania tukov.
Spokey je zárukou úspešného tréningu, ktorý vás bude rozhodne baviť!

TECHNICKÉ PARAMETRE:
TRÉNINGOVÝ POČÍTAČ:
OSTATNÉ ÚDAJE:
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 25 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Systém setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 161 cm |
| Šířka trenažéru | 50 cm |
| Délka trenažéru | 117 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo SPOK926206
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 25 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Systém setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 161 cm |
| Šířka trenažéru | 50 cm |
| Délka trenažéru | 117 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: SPOK926206
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .