Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér/stepper SPOKEY LOTUS+ s moderným dizajnom a optimálne parametre pre domáci tréning, ideálny na precvičenie celého tela. Počas tréningu je zapojená ako dolná, tak aj horná časť tela a vďaka jeho konštrukcii sú menej namáhané kĺby. A preto sú vhodné pre seniorov aj pre osoby s nadváhou. Maximálna nosnosť trenažéra je 120 Kg.
Model Lotus+ má zotrvačník s hmotnosťou 7 kg, umiestnený do prednej časti trenažéra, takže je poloha nôh pri tréningu prirodzenejšia, čo zvyšuje komfort používania produktu. Rozteč nášľapov je 18 cm a dĺžka kroku 57 cm. Odpor sa nastavuje ručne v rozsahu 8 stupňov, pomocou otočného kolieska pod rukoväťami.
Veľký a jasný LCD displej uľahčuje sledovanie parametrov počas cvičenia. Na displeji môžete kontrolovať čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a celkový počet najazdených kilometrov. Výhodou eliptického trenažéra sú veľké pedále, ktoré majú protišmykovú štruktúru. Vstavané transportné kolieska pre ľahkú manipuláciu – vďaka nim môžete jednoducho presunúť trenažér na požadované miesto.
Eliptický trenažér Spokey Lotus+ je určený pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a kondíciu a súčasne hľadajú najvyššiu kvalitu prevedenia a komfort.
TECHNICKÉ PARAMETRE:
TRÉNINGOVÝ POČÍTAČ:
OSTATNÉ INFORMÁCIE:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stepperu | 120 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Počet krokov | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Otočným regulátorom na tlmiči |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 156 cm |
| Šířka stepperu | 62 cm |
| Délka stepperu | 96 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Katalogové číslo SPOK929526
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stepperu | 120 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Počet krokov | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Otočným regulátorom na tlmiči |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 156 cm |
| Šířka stepperu | 62 cm |
| Délka stepperu | 96 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Katalogové číslo: SPOK929526
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .