Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 14.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
SPOKEY PLANET – Doprodej
Eliptický trenažér byl rozbalen a sestaven z důvodu poškození originálního balení přepravcem
Je zkontrolovaný, plně funkční a připravený k okamžitému použití
Dodán bude sestavený, bezpečně uložený na paletě
Na produkt se vztahuje záruka 2 roky
Eliptický trenažér Spokey PLANET je ideální volbou pro domácí kondiční trénink. Díky trenažéru můžete doma velmi efektivně procvičit celé tělo. Během tréninku je zapojena jak dolní, tak i horní část těla. Cvičení na elipticalu odpovídá cvičení na rotopedu, ale díky jeho konstrukci jsou méně namáhány klouby. Proto jsou stroje vhodné i pro seniory a osoby s nadváhou. Eliptický trenažér Spokey PLANET je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví a současně hledají komfort, kvalitu a ocení elegantní vzhled.
Model Spokey Planet je vybavený počítačem, který umožňuje uživateli sledovat základní parametry tréninku: čas, ujetou vzdálenost, rychlost, puls a počet spálených kalorií.
Vestavěná transportní kolečka vám usnadní přemísťování zařízení na požadované místo. Díky snímači tepové frekvence zabudovaném v rukojetích, můžete sledovat puls během celého tréninku na přehledném displeji a 8 stupňů regulace vám umožní přizpůsobit odpor vaší aktuální kondici nebo potřebám. Pro nastavení odporu slouží kolečko, které je umístěno na rámu trenažéru. Hmotnost setrvačníku je 5 kg. Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že zařízení budete moci využívat po mnoho let.
Eliptický trenažér je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ:
OSTATNÍ ÚDAJE:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 27 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Systém setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 152 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 120 cm |
| Napájení | Batérie 2x typ AA |
Katalogové číslo SPOK926203_1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 27 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Systém setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 152 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 120 cm |
| Napájení | Batérie 2x typ AA |
Katalogové číslo: SPOK926203_1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .