Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 222,19 €
Vyberte si svoj darček zadarmo
Zobraziť všetky darčeky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Spokey VITAL+ je malý, klasický a vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov magnetický rotopéd, ktorý je ideálny pre domáce tréningy. Je to perfektná voľba pre všetkých, ktorí neradia cvičia v preplnených posilňovniach alebo vonku v daždi. S ním môžete pravidelne trénovať kedykoľvek len chcete. Pravidelný tréning podporuje rýchlejšie spaľovanie tukového tkaniva, zlepší vašu fyzickú kondíciu a posilní svaly dolných končatín. Jednou z najväčších výhod rotopédu Spokey VITAL+ je to, že na ňom môže cvičiť prakticky ktokoľvek, bez ohľadu na vek, či aktuálnu fyzickú kondíciu. Rotopéd VITAL+ je vybavený pohodlným a nastaviteľným sedadlom, čo umožňuje optimálne prispôsobenie rotopédu podľa výšky používateľa.
Klasický rotopéd určený k domácim tréningom
Magnetický rotopéd Spokey VITAL+, to je stabilná a bezpečná konštrukcia, ktorá sa vyznačuje veľmi tichým chodom. Vďaka tomu, že je VITAL+ o niečo menší ako klasické rotopédy, sa bez problémov zmestí do akejkoľvek miestnosti doma. Model VITAL+ je ponuka pre všetkých milovníkov cvičenia, ktorí ocenia ticho a pohodlie počas tréningu. Vďaka 4 kg zotrvačníku a plynulému mechanickému nastaviteľnému 8 stupňovému odporu si môžete prispôsobiť tréning presne podľa vašich potrieb a očakávaní. Práve vďaka nastaviteľnému stupňu odporu môže používať magnetický rotopéd VITAL+ ktokoľvek – športovci, seniori, alebo aj ľudia počas rehabilitácie.

Kontrolujte efektivitu vášho tréningu so senzormi tepovej frekvencie
Vďaka magnetickému rotopédu Spokey VITAL+ nemusíte opúšťať teplo domova, aby ste zlepšili svoju fyzickú kondíciu či posilnili svaly dolných končatín. Tréning môžete kontrolovať na displeji, ktorý zobrazuje čas tréningu, rýchlosť, vzdialenosť a počet spálených kalórií. Navyše v rukovätiach sú zabudované senzory tepovej frekvencie, ktoré vám umožňujú kontrolovať efektivitu vášho tréningu. Nespornou výhodou magnetického rotopédu je aj jeho klasický dizajn, vďaka ktorému skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru!
Použité technológie:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 21 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 2 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 132 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 80 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo SPOK940883
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 21 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 2 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 132 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 80 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: SPOK940883
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .