Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
10 rokov na hraciu dosku
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
SPONETA Design Line - Pro Outdoor - venkovní
SPONETA Design Line určuje nové štandardy z hľadiska elegancie, funkčnosti a radosti z hrania. Všetky naše technické know-how v kombinácii s najmodernejšími technológiami sa spájajú v jedinečnom dizajne s vysokými štandardmi kvality pre optimálnu zábavu. Black Edition bol navrhnutý špeciálne pre moderné a otvorené prostredie. Vysoko kvalitná povrchová úprava rámu vo farbách matná a leská čierna.
Dizajnový stôl na stolný tenis SPONETA Design Line - Pre Outdoor pre vonkajšie - exteriérové použitie.
Technické dáta:
Balenie:
Ostatné informácie:
Video:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 10 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Šedá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 60 mm |
Konstrukce stolu
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, priemer 60 mm |
| Barva konstrukce | čierna |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ano |
| Dopínanie sieťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky, zásobník na loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 185 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 113 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ano |
| Pogumované kolieska | ano |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduché kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ano |
Katalogové číslo ACR05-G172366-SE
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na hraciu dosku
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 10 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Šedá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 60 mm |
Konstrukce stolu
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, priemer 60 mm |
| Barva konstrukce | čierna |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ano |
| Dopínanie sieťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky, zásobník na loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 185 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 113 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ano |
| Pogumované kolieska | ano |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduché kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ano |
Katalogové číslo: ACR05-G172366-SE
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na hraciu dosku
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .