Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 15.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Sponeta S1-43i je cenovo dostupný stôl na stolný tenis navrhnutý pre rekreačné použitie v interiéri. Skvele sa hodí do domácností, škôl alebo klubovní, kde oceníte jednoduchú manipuláciu, kompaktné rozmery pri skladovaní a kvalitné spracovanie od renomovaného nemeckého výrobcu.
Hracia doska Sponeta S1-43i je z 19mm silnej drevotriesky poskytuje solídne odrazové vlastnosti pre rekreačnú hru. Konštrukcia stola využíva rám z pevného oceľového rúrkového profilu s priemerom 25 mm s práškovým lakovaním, ktorý zaisťuje dobrú stabilitu počas hry aj pri skladaní. Každú polovicu stola je možné samostatne sklopiť, čo umožňuje hru jedného hráča bez partnera.
Stôl je vybavený štyrmi otočnými kolieskami pre ľahký transport a praktickými držiakmi na rakety a loptičky. Sieťka je súčasťou balenia, je pevne uchytená ku konštrukcii a zostáva nasadená aj pri sklopení stola, čo zjednodušuje manipuláciu bez nutnosti demontáže.
Technické parametre:
Ostatné parametre:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 19 mm |
| Materiál a typ desky | Špeciálna drevená doska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Bez ochrannej lišty |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | áno |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, priemer 25 mm |
| Barva konstrukce | čierna |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky a loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 63 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ne |
| Pogumované kolieska | ne |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojené kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo KUB05-G171/23K-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 19 mm |
| Materiál a typ desky | Špeciálna drevená doska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Bez ochrannej lišty |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | áno |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, priemer 25 mm |
| Barva konstrukce | čierna |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky a loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 63 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ne |
| Pogumované kolieska | ne |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojené kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo: KUB05-G171/23K-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .