Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stůl na stolní tenis SPONETA S1-73e pro venkovní - exteriérové použití (odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření) je propracovanějším nástupcem modelu SPONETA S1-13e. - barva stolu modrá - stůl pro venkovní použití - rozměr stolu 2740 x 1525 x 760 mm - hrací deska 4 mm melamin - okrajový lub 36 mm - ocelová konstrukce o průměru 25 mm - možnost pohybu stolu na 4 kolečkách o průměru 125 mm - složení umožňuje hru jednoho hráče - vyroben podle normy EN 14468-1 třída D - rozměr pro uskladnění 153 x 69 x 163 cm - stůl je vybaven držákem síťky a síťkou - hmotnost 50 kg - vyrobeno v Německu
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 4 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 36 mm |
Konstrukce stolu
| Profil konstrukce stolu | Štvorcový profil 25 x 25 mm |
| Barva konstrukce | čierna |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ne |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky a loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 50 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ne |
| Pogumované kolieska | ne |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduché kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo ACR05-G172360-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 4 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 36 mm |
Konstrukce stolu
| Profil konstrukce stolu | Štvorcový profil 25 x 25 mm |
| Barva konstrukce | čierna |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ne |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky a loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 50 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ne |
| Pogumované kolieska | ne |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduché kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo: ACR05-G172360-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .