Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 20.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Sponeta S5-73e pingpongový stůl modrý
Stôl na stolný tenis Sponeta S5-73 e v modrej farbe na vonkajšie použitie. Ide o kvalitu, ktorá je porovnateľná s klasickými stolmi s drevenými doskami na použitie v interiéri. Pozinkovaný rám spolu s plastovou doskou z melamínu s hrúbkou 6 mm, ktorá má vlastnosti klasickej drevenej dosky, umožňujú trvalé umiestnenie stola v exteriéri (odporúčame však ponechať stôl vonku len od jari do jesene, aby sa predĺžila jeho životnosť - sneh a ľad môžu stôl mechanicky poškodiť), bez ohľadu na aktuálne poveternostné podmienky. Stôl je tak kvalitný, že naň poskytujeme predĺženú záruku 3 roky. Stôl sa dá zložiť bez nutnosti demontáže držiaka siete so sieťou. Výhodou tohto modelu je, že dosky sa dajú skladať len z jednej strany a nie je potrebné chodiť okolo stola alebo mať ďalšiu pomoc. Pevný rám z profilov 5 x 5 cm dodáva stolu veľkú stabilitu, ktorá sa vyrovná stolu v interiéri. Nohy stola sú vybavené plastovými skrutkami na vyrovnanie nerovností terénu. Súčasťou stola je aj kvalitný držiak na sieť a sieťka. 4 pogumované kolieska s priemerom 128 mm umožňujú tichý chod a uľahčujú manipuláciu so stolom. Rozmery stola v rozloženom stave sú 274 x 152,5 x 76 cm, celková šírka v zloženom stave na manipuláciu je 153 cm (184 cm vrátane zachovaných držiakov siete) x 65 cm x 155 cm vrátane výšky koliesok. Stôl obsahuje držiak na 2 pálky a 4 loptičky. Hmotnosť stola je 74 kg, s obalom 78 kg. K dispozícii v MODREJ farbe.
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 6 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | áno |
| Profil konstrukce stolu | Štvorcový profil 50 x 50 mm |
| Barva konstrukce | šedá |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky a loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 74 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ne |
| Pogumované kolieska | ano |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojené kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo ACR05-G172364-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 6 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | áno |
| Profil konstrukce stolu | Štvorcový profil 50 x 50 mm |
| Barva konstrukce | šedá |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky a loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 74 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ne |
| Pogumované kolieska | ano |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojené kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo: ACR05-G172364-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .