Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stál na stolní tenis SPONETA S5-73i je určen pro vnitřní využití. Je ideálním prostředkem pro rodinnou zábavu, bez nutnosti navštěvovat sportovní centra. Součástí stolu jsou i držáky na síťku a samotná síťka. Pálky včetně míšků je nutné je možné dokoupit v našem e-shopu.
Stůl SPONETA S5-73i odolná proti povětrnostním vlivům a UV zážení, proto není vhodný do venkovního prostředí. Stůl jde velmi pohodlně přesouvat díky 4 gumovým kolečkům, kdy 2 kolečka jdou, pro lepší stabilitu stolu, zabrzdit. Složení stolu umožnuje hru pro jednoho hráče a zároveň možnost lepšího uskladnění.
Technické parametry:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 22 mm |
| Materiál a typ desky | Špeciálna drevená doska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | áno |
| Profil konstrukce stolu | Obdĺžnikový profil 50 x 30 mm |
| Barva konstrukce | strieborná |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ne |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky, zásobník na loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 760 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 1525 cm |
| Rozměry stolu - délka | 2740 cm |
| Hmotnost stroje | 92 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ano |
| Pogumované kolieska | ano |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduché kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo ACR05-G172/572-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Hrúbka dosky 22 mm |
| Materiál a typ desky | Špeciálna drevená doska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | áno |
| Profil konstrukce stolu | Obdĺžnikový profil 50 x 30 mm |
| Barva konstrukce | strieborná |
Ostatní vlastnosti
| Sieťka súčasť stolu | ano |
| Výškovo nastaviteľná sieťka | ne |
| Dopínanie sieťky | ne |
| Vybavenost stolu | Držiak na pálky, zásobník na loptičky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 760 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 1525 cm |
| Rozměry stolu - délka | 2740 cm |
| Hmotnost stroje | 92 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koliesok | ano |
| Pogumované kolieska | ano |
| Natáčacie kolieska | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduché kolieska |
| Sklopiteľné hracie dosky | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť hry jedného hráča | ano |
| Dvojité istenie sklápania dosky | ne |
Katalogové číslo: ACR05-G172/572-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .