Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už 27.5.
Vyberte si svoj darček zadarmo
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stacionárne bradlá s hrazdou MARBO MS-U110 2.0
Začnite svoje dobrodružstvo so silovým tréningom so stacionárnymi bradlami MS-U110 2.0 od spoločnosti MARBO Sport. Toto multifunkčné zariadenie vám okrem iného umožní efektívne precvičovať chrbtové, brušné a ramenné svaly. Vďaka jednoduchej montáži je zariadenie počas krátkej doby pripravené na použitie a pevná konštrukcia zaručuje stabilitu aj pri intenzívnom tréningu. Moderný dizajn MS-U110 2.0 zaručuje, že bude dokonalým doplnkom vašej domácej posilňovne.
Nastaviteľné operadlo a podrúčky
Dvíhanie nôh vo visu je jedným z najúčinnejších cvikov na brušné svaly. Jeho vykonávaním na trenažéri MS-U110 2.0 získate možnosť nastaviť výšku operadla a podrúčiek podľa svojich individuálnych tréningových preferencií, napríklad vzhľadom k vašej výške. Operadlo a podrúčky sú potiahnuté kvalitným čalúnením z ekokože, ktoré zaisťuje pohodlie počas cvičenia.
Výškovo nastaviteľné podpery na DIPy
Rozvíjajte svoju silu a formujte svalstvo hornej polovice tela pomocou nastaviteľných madiel pre DIPy. Ergonomické madlá s protišmykovým povrchom zaručujú bezpečný úchop aj pri intenzívnom tréningu. Výšku madiel je možné pohodlne nastaviť do 2 polôh podľa výšky cvičenca - 123 a 132 cm od zeme.
Hrazda
Príťahy na hrazde sú jednou z najobľúbenejších a najúčinnejších foriem tréningu, ktorá umožňuje efektívne zlepšiť silu, vytrvalosť a pomáha nabrať svalovú hmotu. Hrazdu MS-U110 2.0 môžete použiť pre príťahy: nadhmatom, podhmatom, širokým úchopom. Rovnako napríklad pre vyvesenie na uvoľnenie chrbta.
Stojan na cvičenie s obojručnou činkou
Konštrukcia MS-U110 2.0 je vybavená hákmi, ktoré vám umožnia pohodlne odložiť činku do optimálnej výšky pre práve vykonávaný cvik a zároveň získať lepšiu východiskovú pozíciu pre ďalšiu sériu. Háky je možné nastaviť do 9 úrovní v rozsahu od 51 do 141 cm od zeme. Či už trénujete benchpress, drepy s činkou alebo mŕtve ťahy, budete môcť činku po každom cviku pohodlne odložiť.
Podpery na kľučky
V základni konštrukcie boli umiestnené prídavné madlá, ktoré umožňujú nácvik hlbokých klikov.
Nástupové plošiny
Aby sme vám uľahčili používanie stroja MS-U110 2.0, vybavili sme ho špeciálnymi plošinami, ktoré vám umožnia pohodlne sa dostať do východiskovej pozície pre cvičenie.
Parametre:
Upozornenie:
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 222 cm |
| Šířka stroje | 54 cm |
| Délka stroje | 116 cm |
| Hmotnost stroje | 50 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABIMA-MS-004
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 222 cm |
| Šířka stroje | 54 cm |
| Délka stroje | 116 cm |
| Hmotnost stroje | 50 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABIMA-MS-004
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .