Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stan pre dve osoby YATE TWINKLE, ktorý sa postaví behom okamihu. Stačí len rozložiť a roztiahnuť tyčky a je hotovo! Stan je určený na letné táborenie, a preto má svetlú farbu, ktorá odráža slnečné lúče a vnútorný stan má na stranách veľké sieťované okná, ktoré zaisťujú dobré vetranie.
Tieto prvky vytvárajú vo vnútri stanu príjemnú klímu ako v noci na spanie, tak aj v horúcich dňoch. Kvalitná vodeodolná látka zároveň zaistí, aby ste boli v suchu a pohode aj keď príde nečakaný lejak.
Technické parametre:
| Vonkajší stan: | Polyester, 3000 mm H2O |
| Vnútorný stan: | Priedušný polyester |
| Podlážka: | Polyester, 5000 mm H2O |
| Počet vchodov: | 2 |
| Konštrukcia: | oceľ, priemer 8 mm |
| Kolíky: | Oceľ – 8 ks |
| Farba: | svetlo sivá / čierna |
| Rozmer po zbalení: | 75 x 15 x 18 cm |
| Hmotnosť: |
3 kg |
Promo Video:
Ostatné informácie:
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 5000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo YATE-SS00844
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 5000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo: YATE-SS00844
Záruka 2 roky záruka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .