Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Dvojplášťový stan YATE DACOTA pre 2-3 osoby so samonosnou vnútornou konštrukciou a predsieňou. Vhodný na kempovanie a cyklistiku. Veľmi jednoduchá stavba pomocou dvoch skrížených prútov nad hlavnou miestnosťou a jedného prútu v predsieni. Prúty a kanáliky sú farebne označené pre jednoduchšiu stavbu.
Priestranná predsieň slúži ako odkladisko materiálu, miesto na varenie za dažďa a dajú sa do nej umiestniť kolesá. Súčasťou je aj podlaha do predsiene. Stan YATE DACOTA má veľké vetracie okná, ktoré oceníte v horúcich dňoch. Okná sa uzatvárajú na suchý zips, takže sa nemusíte obávať ani veľkých lejakov a vetra.
Parametre:
| Vonkajší stan / vodný stĺpec: | polyester, 3000 mm H2O |
| Vnútorný stan: | priedušný polyester |
| Podlážka / vodný stĺpec: | polyester 75D, 6000 mm H2O |
| Konštrukcia - tyče: | dural, priemer 8,5 mm |
| Kolíky: | oceľ |
| Počet vchodov: | 2 |
| Farba: | tmavo modrá/svetlo modrá |
| Rozmer: | 370 (80+80+180+30) x 200 x 120 cm |
| Rozmer po zbalení: | 60 x 17 x 17 cm |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
Všeobecné informácie o produkte:
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2-3 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 4200 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo YATE-ST00428
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2-3 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 4200 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo: YATE-ST00428
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .