Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Dvojplášťový stan YATE FAMILY pre 4 - 5 osôb so samonosnou konštrukciou a predsieňou. YATE FAMILY je veľký rodinný stan s dvoma spálňami a veľkou predsieňou so svetlou výškou 210 cm, takže v nej môže vzpriamene stať aj dospelý človek.
Stan YATE FAMILY je predurčený pre pohodlné rodinné dovolenky, kedy v jednej spálni môžu spať až 3 deti a v druhej rodičia. Predsieň môže slúžiť ako kuchyňa alebo úložisko materiálu.
Súčasťou je aj podlaha do predsiene. Stan má vynikajúce vetranie, čo oceníte v horúcich dňoch, ale zároveň sa dá perfektne utesniť aj proti veľkým lejakom.
Parametre:
| Vonkajší stan / vodný stĺpec: | polyester, 3000 mm H2O |
| Vnútorný stan: | priedušný polyester |
| Podlážka / vodný stĺpec: | polyethylen, 4000 mm H2O |
| Konštrukcia - tyče: | sklolaminát, priemer 11 mm |
| Kolíky: | oceľ |
| Počet vchodov: | 2 |
| Farba: | tmavo modrá/svetlo modrá |
| Rozmer: | 445 (140+135+143) x 255 x 180-210 cm |
| Rozmer po zbalení: | 70 x 25 x 23 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
Všeobecné informácie o produkte:
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 4+ |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 12000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo YATE-ST00429
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 4+ |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 12000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo: YATE-ST00429
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .