Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 2 zelený
Ľahký dvojplášťový stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 2 pre 2 osoby. Ideálny stan na spanie vo voľnej prírode vo vlhkých a veterných podmienkach.
Stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 2 je ľahký a malý po zbalení, ľahký na postavenie. Pevná konštrukcia vďaka dvom prútom 7,9 mm. Vhodný najmä na trekking a cyklistiku.
Vrchný plášť je vyrobený z polyesteru, vďaka tomu je stan nepremokavý do výšky vodného stĺpca 2000 milimetrov. Tkanina je odolná voči UV žiareniu a nebledne.
Do stanu sa vstupuje cez predsienku, ktorá má vchod spredu. Vchod sa otvára pomocou dvoch samostatných zipsov. Vchod do spálne je vybavený ako plachtou, tak aj moskytiérou.
Parametre:
| Vonkajšký stan / vodný stĺpec: | 190T PU polyester, 2000 mm H2O |
| Vnútorný stan: | priedušný polyester |
| Podlážka / vodný stĺpec: | 120 g polyethylen, 2000 mm H2O |
| Konštrukcia - tyče: | sklolaminát, 2 ks - 7,9 mm |
| Kolíky: | oceľ |
| Počet vchodov: | 1 |
| Farba: | zelená |
| Rozmer: | 330 x 170 x 90 cm |
| Rozmer po zbalení: | 55 x 15 x 15 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
Všeobecné informácie o produkte:
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 3000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Katalogové číslo YATE-ST00471
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 3000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Katalogové číslo: YATE-ST00471
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .