Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už 25.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stojan na kotouče TRINFIT Bumper Plate Rack - Doprodej
Stojan na kotouče TRINFIT Bumper Plate Rack – Doprodej
Stojan byl vystavený na prodejně a může nést lehké známky použití
Je zabalený a připravený k okamžitému odeslání
Na produkt se vztahuje plná záruka 3 roky
Profesionální stojan na kotouče TRINFIT Bumper Plate je dokonalé řešení pro uložení vašich kotoučů. Stojan umožňuje bezpečné a pohodlné uložení kotoučů jak litinových tak i gumových BUMPER plate. Stojan je vybavený praktickým madlem a pojezdovými kolečky, což umožňuje snadné přemístění stojanu. Masivní rámová konstrukce z jeklu 50x50x2 mm a kvalitní povrchová úprava vypalovaným lakem zaručují dlouhou životnost stojanu. Díky kvalitnímu zpracování a materiálům lze stojan využít v domácím i komerčním prostředí.
TECHNICKÝ POPIS:
Upozornění: vyobrazené kotouče nejsou součástí výrobku, slouží pouze jako dekorace !
OSTATNÍ PARAMETRY:
ZÁRUKA, ZAJIŠŤĚNÍ DÍLŮ, SERVIS:
Parametre
| Záruka | 3 roky záruka |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
| Délka stroje | 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm |
| Výška stroje | 0 cm |
| Kategorie zboží | Stojany na činky a kotúče |
| Hmotnost | 18 kg, 18 kg |
| EAN čárový kód | |
| Průměr či vrtání | 50 mm |
| Délka | 139 cm, 139 cm |
| Šířka | 32 cm, 32 cm |
| Výška | 28 cm, 28 cm |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Zajištění servisu | Značkový servis u zákazníka |
| Dostupnost ND | Garantovaná 7 rokov |
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
| Záruka | 3 roky záruka |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
| Délka stroje | 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm |
| Výška stroje | 0 cm |
| Kategorie zboží | Stojany na činky a kotúče |
| Hmotnost | 18 kg, 18 kg |
| EAN čárový kód | |
| Průměr či vrtání | 50 mm |
| Délka | 139 cm, 139 cm |
| Šířka | 32 cm, 32 cm |
| Výška | 28 cm, 28 cm |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Zajištění servisu | Značkový servis u zákazníka |
| Dostupnost ND | Garantovaná 7 rokov |
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .