Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stojan na osi a závažia HMS STR26
HMS STR26 je inovatívny stojan na olympijské kotúče a osi, ktorý je navrhnutý tak, aby usporiadal váš tréningový priestor. Či už si zariaďujete domácu posilňovňu, alebo hľadáte riešenie pre malý fitness klub, stojan STR26 predstavuje dokonalú kombináciu funkčnosti, odolnosti a úspory miesta.
Výhody a možnosti
Stojan STR26 od spoločnosti HMS je viac než len obyčajný stojan na činky. Je vybavený šiestimi nezávislými tŕňmi a dvoma valcami na uloženie osí, umožňuje tak prehľadné a bezpečné uloženie tréningového vybavenia. S maximálnou nosnosťou až 300 kg stojan zaručene splní potreby aj tých najpokročilejších užívateľov.
Priestor a bezpečnosť
Chápeme, aká dôležitá je pri tréningu organizácia priestoru. Preto bol stojan STR26 navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenej miesta a zároveň ponúkal maximálnu funkčnosť. Špeciálne protišmykové nožičky udržujú stojan stabilný a chránia podlahu pred poškriabaním, čo z neho robí dokonalé riešenie.
Investujte do svojho tréningu
V prípade stojana od spoločnosti HMS sa estetika snúbi s praktickosťou. Vďaka elegantnému, modernému dizajnu zariadenie dokonale zapadne do každého interiéru, zatiaľ čo jeho robustná konštrukcia zaistí dlhodobé používanie bez obáv z poškodenia. Stojan STR26 je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, je odolný proti poškriabaniu a ľahko sa udržuje, čo z neho robí skvelú investíciu pre váš tréning.
Lepšia organizácia
Olympijský stojan na závažie a osi STR26 od spoločnosti HMS je kľúčom k lepšej organizácii a efektivite vášho tréningu. Poskytne vám potrebný priestor na uloženie vášho vybavenia a udrží váš tréningový priestor bezpečný a uprataný.
Parametre:
Upozornenie:
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 118 cm |
| Šířka stroje | 65 cm |
| Délka stroje | 63 cm |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-62-085
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 118 cm |
| Šířka stroje | 65 cm |
| Délka stroje | 63 cm |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-62-085
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .