Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Masívna posilňovacia klietka do plne komerčného prostredia (ale aj pre nadšených lifterov, ktorí trénujú doma) STRENGTHSYSTEM Power Riot Cage je skoro až nutný tréningový základ pre každú komerčnú posilňovňu. Je vhodná pre drepy, benchpress a mnoho ďalších cvikov pre komplexný rozvoj s radom adaptérov, ktoré sú súčasťou (tricepsové dipy, tŕne na odporové gumy, hrazda) alebo aj mnoho ďalších ako sú napríklad bezpečnostné popruhy, prídavné ramená jammer, multiúchopová hrazda a mnoho ďalších, môžete z klietky Power Riot Cage urobiť parádneho parťáka pre akýkoľvek tréning a pre akýkoľvek šport.
Klietka je určená pre najnáročnejších cvičencov požadujúcich stabilné a masívne prevedenie s vysokou nosnosťou (do 600 kg) a bezpečné pri cvičení často maximálnych hmotností, kedy človek cvičí tzv. "do zlyhania". To ale garantuje masívna konštrukcia z profilov 75 x 75 x 3 mm z prémiovej ocele. Konštrukcia je ošetrená špeciálnou vypaľovanou práškovou farbou odolnou voči odreniu, agresívnemu potu a vlhku.
Štandardná rozteč, akú poznáte od ostatných profesionálnych stojanov umožňuje pohodlné a komfortné cvičenie, optimálny úchop a bezpečné odkladanie činky absolútne každému. Stojan má možnosť jednoduchého výškového nastavenia odkladacích a bezpečnostných hákov do 28 pozícií, je teda použiteľný pre všetky cviky a všetky výšky kategórie cvičencov. Okrem odkladacích hákov je klietka STRENGTHSYSTEM Power Riot Cage vybavená aj spomínanými bezpečnostnými hákmi na činku pre prípad, že už nie ste schopní činku zdvihnúť. Prípadne tieto dorazy možno využiť aj ako odkladaciu plochu napr. pri cvičení bicepsu a ďalších cvikov, nemusíte tak činku odkladať na zem.
Stojan je vybavený: 2 výškovo nastaviteľnými odkladacími hákmi, 2 výškovo nastaviteľnými bezpečnostnými hákmi, rovnou hrazdou, 2 držiaky na olympijskú os, výškovo nastaviteľným dipovým adaptérom, tŕňmi na uchytenie odporovej gumy (vrátane pružinových uzáverov).
Posilňovacia klietka STRENGTHSYSTEM Power Riot Cage je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým typom posilňovacích lavíc, vďaka čomu je možné vykonávať ešte viac cvikov. S pomocou posilňovacej lavice môžete cvičiť napríklad benchpress, tlaky na ramená a mnoho ďalších cvikov
Hľadáte posilňovaciu klietku s perfektnými parametrami na profesionálnej úrovni za priaznivú cenu? S posilňovacou klietkou STRENGTHSYSTEM Power Riot Cage rozhodne nešliapnete vedľa!
TECHNICKÝ POPIS:
OSTATNÉ INFORMÁCIE:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 600 kg |
| Maximální nosnost stroje | 600 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 210 cm |
| Šířka stroje | 163 cm |
| Délka stroje | 141 cm |
| Hmotnost stroje | 180 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo SS-CAGE-POWER-RIOT
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 600 kg |
| Maximální nosnost stroje | 600 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 210 cm |
| Šířka stroje | 163 cm |
| Délka stroje | 141 cm |
| Hmotnost stroje | 180 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: SS-CAGE-POWER-RIOT
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .