Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
| SCHVÁLENÉ NORMY | |
| Zákon 375/2022 Sb. o zdravotních prostředcích | A |
| Schválené normy: Zákon 375/2022 Sb. o zdravotních prostředcích, Nařízení vlády č. 326/2002 Sb. pro váhy s neautomatickou činností, třída III, úředně ověřená. | A |
| CE | A |
| ISO 9001 | A |
| CELKOVÁ TELESNÁ ANALÝZA | |
| Hmotnosť | A |
| BMI | A |
| Telesný tuk (%) | A |
| Útrobný tuk | S |
| Tučné tkanivo | S |
| Netučné tkanivo | A |
| Proteín (kg) | N |
| Svalová hmota | A |
| Celková telesná tekutina (kg) | A |
| Celková telesná tekutina (%) | A |
| Bazálny metabolizmus | A |
| Indikátor bazálneho metabolizmu | A |
| Kostná hmota (kg) | A |
| Hodnotenie postavy - fyzická kondícia | A |
| Metabolický vek | A |
| Rozsah cieľových hodnôt | A |
| Stanovenie cieľových hodnôt | A |
| Mimobunková tekutina (kg) | N |
| Vnútrobunečná tekutina (kg) | N |
| Mimobunková / vnútrobunková tekutina | N |
| SEGMENTÁLNA ANALÝZA (pre jednotlivé končatiny a trup) | |
| Segmentálne (%) tesného tuku | N |
| Segmentálne (kg) telesného tuku | N |
| Segmentálne hodnotenie rozloženia tukov | N |
| Segmentálna tučná hmota (%) | N |
| Segmentálna tučná hmota (kg) | N |
| Segmentálna netučná hmota | N |
| Segmentálna svalová hmota (kg) | N |
| Segmentálne hodnotenie rozloženia svalov | N |
| TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA | |
| Kapacita váženia | 270 kg |
| Presnosť | 100 g |
| Použité frekvencia scanu (kHz) | 6,25/50 |
| Rozmery platformy (mm) | 360 x 360 x 94 |
| Výška verzie so stojanom (mm) | 1070 |
| Hmotnosť produktu | 7 kg / 13,5 kg (stojan) |
| Napájanie | 231V AC ( 50-60 Hz ) |
| Komunikačné rozhranie | RS232, USB, Sdkarta |
| Integrovaná tlačiareň | A |
| Pripojenie k tlačiarni | N |
| Záručná lehota | 5 rokov |
Parametry
Měřené hodnoty
| Celková hmotnost | ano |
| % tělesného tuku u dětí | ano |
| Hodiny + kalendář | ano |
| Úroveň fyzické kondice | ano |
| Index tělesné hmotnosti (BMI) | ano |
| Funkce fitplus pro ženy | ne |
| Speciální režim „atlet“ | ano |
| % tělesného tuku | ano |
| Útrobní (viscereální) tuk | ano |
| % tělesných tekutin | ano |
| Množství svalové hmoty | ano |
| Množství kostní hmoty | ano |
| Bazální metabolismus (BMR) | ano |
| Doporučený příjem kalorií (DCI) | ne |
| Hodnota metabolického věku | ano |
| Kvalita svalů | ne |
| Skóre svalů | ne |
Záznam a vyhodnocení dat
| Zpětné prohlížení hodnot – recall | ne |
| Počet pamětí (uživatelů) | neomezeně (SW) |
| Přenos dat do PC, SMART | Přes USB / RS232 |
| Ukládání naměřených dat | Na SD kartu |
Technické informace
| Napájení | Síťový adaptér |
| Maximální kapacita vážení | 270 kg |
| Přesnost měření | g |
| Způsob měření | Základní 4-bodová analýza |
Katalogové číslo DC-430 S MA
Záruka 3 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Měřené hodnoty
| Celková hmotnost | ano |
| % tělesného tuku u dětí | ano |
| Hodiny + kalendář | ano |
| Úroveň fyzické kondice | ano |
| Index tělesné hmotnosti (BMI) | ano |
| Funkce fitplus pro ženy | ne |
| Speciální režim „atlet“ | ano |
| % tělesného tuku | ano |
| Útrobní (viscereální) tuk | ano |
| % tělesných tekutin | ano |
| Množství svalové hmoty | ano |
| Množství kostní hmoty | ano |
| Bazální metabolismus (BMR) | ano |
| Doporučený příjem kalorií (DCI) | ne |
| Hodnota metabolického věku | ano |
| Kvalita svalů | ne |
| Skóre svalů | ne |
Záznam a vyhodnocení dat
| Zpětné prohlížení hodnot – recall | ne |
| Počet pamětí (uživatelů) | neomezeně (SW) |
| Přenos dat do PC, SMART | Přes USB / RS232 |
| Ukládání naměřených dat | Na SD kartu |
Technické informace
| Napájení | Síťový adaptér |
| Maximální kapacita vážení | 270 kg |
| Přesnost měření | g |
| Způsob měření | Základní 4-bodová analýza |
Katalogové číslo: DC-430 S MA
Záruka 3 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .