TRINFIT Monta C500i - doprodej
Trenažér byl vybalen kvůli kontrole
Trenažér bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 15.5.
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TRINFIT Monta C500i - doprodej
Trenažér byl vybalen kvůli kontrole
Trenažér bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
TRINFIT Monta C500i je kvalitní eliptický trenažér určený pro domácí použití, vybavený zadním setrvačníkem, elektronickou regulací zátěže a širokou nabídkou programů. Díky své robustní konstrukci s vysokou nosností a tichým chodem nabízí pohodlný trénink kdykoli, bez ohledu na počasí nebo otevírací dobu fitness center.
Pro maximální efektivitu cvičení nabízí TRINFIT Monta C500i různé programy zaměřené na měření a regulaci tepové frekvence, včetně HRC programů a funkce Body Fat. LCD displej přehledně zobrazuje klíčové tréninkové údaje, jako jsou čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie a srdeční frekvence.
Trenažér komunikuje prostřednictvím Bluetooth technologie s populárními tréninkovými aplikacemi Zwift, Kinomap a MyHomeFit. Využijte přes váš tablet či chytrý telefon těchto aplikací!
Trenažér je navíc snadno ovladatelný a téměř kompletně sestavený, což usnadňuje montáž. Díky transportním kolečkům je manipulace jednoduchá, což dělá z tohoto trenažéru ideálního partnera pro každého, kdo chce zlepšit svou kondici či zredukovat váhu.
Nosnost stroje je 120 kg!
Přehledný barevný 6" LCD displej vám zobrazí čas, počet otáček za minutu, ujetou vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, tepovou frekvenci a úroveň zátěže.
Díky jednoduchému měření tělesného tuku na principu bioelektrické impedance, kterým je eliptický trenažér vybaven, můžete sledovat svůj pokrok.
Trenažér komunikuje prostřednictvím Bluetooth technologie s populárními tréninkovými aplikacemi Zwift, Kinomap a MyHomeFit. Využijte přes váš tablet či chytrý telefon těchto aplikací!
Můžete tak udělat Váš trénink mnohem zábavnější ve chvíli, kdy už vás klasická programová nabídka omrzí a chcete vyzkoušet něco nového. Dostanete možnost rozšířit svoji nabídku o tréninková videa, závody, cvičební tipy a mnohem víc!
Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).
Proč snímat tepovou frekvenci? Sledováním tepové frekvence zefektivníte svůj trénink tím, že dokážete lépe řídit intenzitu potřebnou k dosažení vašich cílů. Díky dlaňovým snímačům tepové frekvence (tzv. Hand pulse) na madlech trenažéru lze měřit tepovou frekvenci.
Pro přesnější, a hlavně pohodlnější měření lze využít analogový hrudní pás s přesností EKG s nekódovanou frekvencí 5 kHz. S tepovou frekvencí souvisí také programy řízené podle tepové frekvence tzv. HRC programy.
Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné si jej u nás dokoupit.
Jízda na trenažéru nebyla nikdy tak zábavná! Díky velice praktickému držáku na tablet si můžete během svého tréninku pustit jakýkoliv film, motivační video anebo simulaci chůze v horách. Máte neomezené možnosti, jak si svůj trénink zpříjemnit a je to jen na vás, jak se toho chopíte!
Tablet není součástí balení!
Stroj je vhodný i pro vyšší osoby díky větší velikosti rámu a universální délce kroku 40 cm. Díky možnosti nastavení pedálu do 3 poloh podle vašich individuálních potřeb bude zaručen komfort a správná ergonomie pohybu.
Kvalitní rámová konstrukce o hmotnosti 56 kg a ložiskový střed s 15 kg setrvačníkem zaručují velmi plynulý a tichý chod při cvičení a zároveň dlouhodobou životnost trenažéru. Na životnost trenažéru má pozitivní vliv i to, že všechny kloubní spoje v trenažéru jsou osazeny ložisky! Tento šlapací střed je v podstatě bezúdržbový a velice tichý!
Díky velice promyšlené a jednoduché konstrukci má trenažér minimální nároky na údržbu, což vám umožní se soustředit na váš trénink bez zbytečných starostí.
Zde se můžete podívat na veškeré atributy tohoto eliptického trenažéru.
Díky transportním kolečkům lze snadno přemístit trenažér kamkoliv po místnosti. Po přesunu lze eliptický trenažér vyrovnat pomocí výškově nastavitelných nožiček pro maximální stabilitu.
Na pitný režim bychom měli klást zvýšenou pozornost hlavně během tréninku! Díky praktickému držáku na pití budete mít vždy dostatek tekutin po ruce a nebudete muset přerušit svůj trénink!
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 56 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ano |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 18 cm |
| Délka kroku | 40 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 15 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 6 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 164 cm |
| Šířka trenažéru | 69 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo TRN-33-C500i
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 56 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ano |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 18 cm |
| Délka kroku | 40 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 15 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 6 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 164 cm |
| Šířka trenažéru | 69 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo: TRN-33-C500i
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .