Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 19.5.
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Ak hľadáte kvalitnú a cenovo dostupnú kombináciu lavice a stojana na činku, je set TRINFIT Set RX35 tá správna voľba. Zásadnou výhodou setu je možnosť využitia lavice aj stojana ako spoločne, tak aj jednotlivo. Či už ste začiatočník, alebo pokročilý cvičenec, posilňovací set TRINFIT Set RX35 splní vaše očakávania. Set je zložený z obľúbených komponentov, lavice TRINFIT LX4 a stojana TRINFIT HX5.
Hlavné výhody setu:
- mimoriadne všestranné použitie vďaka dômyselnej konštrukcii
- veľký rozsah nastavenia sklonu lavice v rozsahu -0 až + 85°
- staviteľná výška stojana, využitie aj na drepy
- optimálna poloha pri cvičení pre drobné aj vyššie postavy
- jednoduché, rýchle polohovanie a jednoduchá manipulácia s lavicou aj stojanom
Masívna oceľová konštrukcia z profilov 50 x 50 x 1,5 mm, silné odolné čalúnenie s hrúbkou 45 mm a mimoriadne všestranné použitie vďaka veľkému rozsahu polohovania v rozsahu 0° až + 85° a nastaviteľnému adaptéru na predkopávanie/zakopávanie a bicepsový pult. To sú základné výhody tejto lavice. Či už ste začiatočník, alebo pokročilý cvičenec, posilňovacia lavica TRINFIT Vario LX4 splní vaše očakávania. Vďaka nastaviteľnej chrbtovej opierke a sedadlu máte istotu optimálneho komfortu ako pre drobnejšie aj vyššie postavy. Dômyselná konštrukcia s radom komfortných prvkov, jednoduché, rýchle polohovanie a jednoduchá manipulácia s lavicou.
Stojan na činku TRINFIT Rack HX5 je klasická stojanová konštrukcia využiteľná na drepovanie či ako doplnok k posilňovacej lavici. Priaznivý pomer ceny, kvality a funkčnosti robí z tohto stojana ideálny doplnok posilňovne. Masívna konštrukcia z profilu 60x60x1,5 mm a premyslená konštrukcia stojana Trinfit Rack HX5 zaisťujú stabilitu a bezpečnosť pri tréningu.
Narozdiel od väčšiny stojanov tejto cenovej kategórie má stojan väčší rozstup a umožňuje teda správny úchop. Stojan má možnosť jednoduchého výškového nastavenia hákov na činku v rozsahu 71 až 161 cm a je teda použiteľný pre všetky cviky a všetky výšky postáv až do 200 cm. Výhodou stojana sú dva odkladacie tŕne na kotúče umiestnené na zadnej strane stojana, čím sa jednak zvyšuje stabilita stojana a kotúče je možné pohodlne odložiť.
Technický popis:
Vyobrazené činky nie sú súčasťou výrobku, je možné ich prípadne doobjednať!
Ostatné parametre:
Záruka, zaistenie dielov, servis:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kopače | 70 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo TRN-SET-RX35
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kopače | 70 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: TRN-SET-RX35
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .