Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 19.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI AB Trainer je jednoduchý a efektívny tréningový nástroj, ktorý vám umožní vykonávať sedy-ľahy a ďalšie brušné cviky bezpečne a bez preťažovania krčnej chrbtice či chrbta. Vďaka mäkkým penovým opierkam pre ruky a integrovanej opierke hlavy poskytuje maximálny komfort pri každom opakovaní.
TUNTURI AB Trainer je navrhnutý tak, aby pomohol správne a ergonomicky vykonávať brušné cviky. Penové opierky zaisťujú oporu pre paže, zatiaľ čo opierka hlavy uľavuje krčnej chrbtici. Vďaka tomu sa môžete plne sústrediť na precvičenie priamych aj šikmých brušných svalov, bez zbytočného napätia v hornej časti tela.
Kompaktná konštrukcia je ľahká, ľahko premiestniteľná a vďaka oceľovému rámu tiež dostatočne pevná na pravidelné domáce použitie.
Využite Tunturi Training – bezplatnú aplikáciu s tisíckami animovaných cvikov, inštruktážnymi videami a tréningovými programami, ktorá vám poskytne inšpiráciu, motiváciu i možnosť tvorby vlastných plánov. Môžete cvičiť samostatne, zapojiť sa do skupinových lekcií a komunitných výziev, pričom obsah aplikácie sa pravidelne rozširuje. Aplikácia je zadarmo na stiahnutie v App Store a Google Play.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Ostatné informácie:
Parametry
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 65 cm |
| Šířka stroje | 69 cm |
| Délka stroje | 60 cm |
| Hmotnost stroje | 3 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo 14TUSFU163
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 65 cm |
| Šířka stroje | 69 cm |
| Délka stroje | 60 cm |
| Hmotnost stroje | 3 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: 14TUSFU163
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .