Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký pás TUNTURI Cardio Fit T40 je určený do domáceho prostredia, ktorý vám pomôže dostať sa do kondície bez toho, aby ste museli do posilňovne.
Trenažér je vybavený tichým motorom s trvalým výkonom 1,5 HP (1,1 kW) s nastaviteľnou rýchlosťou v rozmedzí 1-16 km/h. Rýchlosť si môžete voliť buď postupne alebo cez predvolené tlačidlá. Bežecká plocha s rozmermi 42 x 125 cm disponuje kvalitným odpružením a elektronicky nastaviteľným sklonom do 10%. Rýchlosť aj sklon si môžete regulovať buď prostredníctvom tlačidiel či prednastavených programov a predvolených klávesov.
Tréning budete mať vždy pod kontrolou vďaka prehľadnému počítaču s 5" LCD displejom, ktorý je vybavený bohatou programovou ponukou. Či už budete využívať prednastavené programy alebo si budete záťaž dávkovať ručne, zobrazené hodnoty vám pomôžu prispôsobiť tréning vašej aktuálnej kondícii a cieľom.
Bežecký pás TUNTURI Cardio Fit T40 po tréningu ľahko zložíte a presuniete, kam potrebujete.
Vydajte sa na výlet do prírody s bezplatnou aplikáciou Tunturi Routes
Bežíte po plážach Malediv, ulicami Paríža alebo po opustenej ceste v horách? S aplikáciou Tunturi Routes zostáva tréning zábavou a výzvou. Bezplatná verzia aplikácie poskytuje vždy prístup k pätnástim videotrasám. S prémiovou verziou Tunturi Routes si môžete vybrať zo stoviek tisíc kilometrov trás po celom svete a stovky tréningových videí. Váš tréning bude skutočným vizuálnym zážitkom!
Sklon bežeckého pásu sa automaticky synchronizuje s výškovými rozdielmi vo videu, aby bol zážitok ešte realistickejší. Chcete sa postupne zdokonaľovať, alebo si radšej doprajete niečo náročnejšie? Pomocou aplikácie môžete ľahko upraviť intenzitu trasy. Začnite trénovať a prekonávajte svoje limity s Tunturi Routes.
Aplikácia je zadarmo na stiahnutie v obchodoch App Store a Play Store a ľahko ju pripojíte k zariadeniu Tunturi.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Video:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 51 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 10 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ano |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 135 cm |
| Šířka stroje | 70 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo 23TCFT4000
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 51 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 10 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ano |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 135 cm |
| Šířka stroje | 70 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: 23TCFT4000
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .