Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Rotopéd TUNTURI Centuri E100. Hľadáte ďalšie varianty? Chcete cvičiť intenzívnejšie a s jasnými cieľmi? Cvičenie na rotopéde E100 z radu Tunturi Centuri vám umožní vybrať si z rôznych programov s komplexnými funkciami a spätnou väzbou.
Vydajte sa na výlet do prírody s bezplatnou aplikáciou Tunturi Routes. Stúpate na Alpe d'Huez na bicykli? Svištíte na lyžiach po snehu v Alpách? S aplikáciou Tunturi Routes zostáva tréning zábavou a výzvou. Bezplatná verzia aplikácie poskytuje vždy prístup k pätnástim videotrasám. S prémiovou verziou Tunturi Routes si môžete vybrať zo stoviek tisíc kilometrov trás po celom svete a stoviek tréningových videí. Váš tréning bude skutočným vizuálnym zážitkom!
Odpor vášho trenažéra Tunturi sa automaticky synchronizuje s výškovými rozdielmi vo videu, takže sa zážitok stane ešte viac zážitkovým.
Monitor tela s umelou inteligenciou (BAI) a Bluetooth. Jasný prehľad tréningových dát, skóre Body Activity Index* a osobný tréningový program v aplikácii iConsole+ na základe vašich výsledkov. To je len niekoľko funkcií, ktoré charakterizujú monitor BAI.
Jasná obrazovka je naklonená pre optimálnu viditeľnosť aj pri silnom odraze a integrovaný modul Bluetooth umožňuje pripojiť trenažér priamo k aplikáciám, ako sú Tunturi Routes, Kinomap a Zwift.
Skóre indexu telesnej aktivity sa vypočítava kombináciou tepovej frekvencie, veku, pohlavia a dĺžky tréningu.
Meňte tréningy. So zotrvačníkom s hmotnosťou 11 kg (24,3 lbs) generujete maximálny výkon 350 wattov. Vyberte si z 32 úrovní odporu alebo postupujte podľa jedného z 26 cvičebných programov. Určite si svoj cieľ a prejdite na vlastný tréning: ergometer umožňuje zvyšovať výkon v 5 wattových krokoch. Týmto spôsobom budete vždy trénovať na svojej vlastnej úrovni.
Bezpečný a stabilný tréning. Model E100 má bezpečný a nízky nástup. Vďaka tomu môžete cvičiť bezpečne a zodpovedne, aj keď nemáte skúsenosti alebo ste obmedzení v pohybe.
Remienky na ergonomicky tvarovaných protišmykových pedáloch sú nastaviteľné, takže vaše nohy zostanú pri šliapaní stabilné.
Aplikácia Zwift. Tento trenažér Tunturi spolupracuje s aplikáciou Zwift. To znamená, že sa rýchlosť videa prispôsobuje vášmu tempu. Okrem toho trenažér sleduje výškové rozdiely na videu a podľa toho upravuje odpor. Parametre vášho tréningu sú taktiež v reálnom čase zdieľané so systémom Zwift, takže máte dobrý prehľad o svojom pokroku.
Výhody:
Displej:
Parametre:
Ostatné informácie:
Video:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
| Hmotnost trenažéru | 39 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 11 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 158 cm |
| Šířka trenažéru | 60 cm |
| Délka trenažéru | 99 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo 23CBE10000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
| Hmotnost trenažéru | 39 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 11 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 158 cm |
| Šířka trenažéru | 60 cm |
| Délka trenažéru | 99 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: 23CBE10000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .