Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI FitRow 80i AIR je výkonný veslovací trenažér pre domáci a ľahko komerčný tréning s autentickým záberom vďaka odporu tvorenému prúdením vzduchu. Na rozdiel od klasických páskových mechanizmov je vybavený pevne vedenou reťazou, ktorá zaisťuje plynulý pohyb a vyššiu mechanickú odolnosť.
Trenažér umožňuje rýchle nastavenie záťaže v 10 manuálnych úrovniach, takže si každý nájde tú správnu intenzitu podľa svojej kondície alebo tréningových cieľov.
Rukoväť aj sedadlo sú ergonomicky tvarované pre pohodlnú a správnu polohu tela pri tréningu. Päťstupňovo nastaviteľné nášľapy s pevnými pätnými opierkami a individuálne nastaviteľnými pásikmi sa ľahko prispôsobia akejkoľvek postave.
Vďaka šikovnému skladaciemu systému je možné trenažér po tréningu ľahko rozložiť na dve časti alebo uložiť vo vertikálnej polohe, čo je ideálne pre úsporu miesta.
Trenažér je vybavený prehľadným LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky dôležité tréningové údaje vrátane času na 500 m, počtu záberov, spálených kalórií, výkonu vo wattoch aj zotavovacieho programu.
Vďaka integrovanému Bluetooth je zariadenie kompatibilné s motivačnou aplikáciou TUNTURI Routes, ktorá ponúka desiatky reálnych trás zadarmo a stovky ďalších vo verzii Premium – od Benátok až po Bora Bora, Kinomap a MyHomefit.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 32.5 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4.5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 51 cm |
| Délka stroje | 244 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ D |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4.4 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo 23TFRW8000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 32.5 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4.5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 51 cm |
| Délka stroje | 244 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ D |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4.4 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: 23TFRW8000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .