Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Běžná cena 5 102,00 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE Silver Bronze
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE (Upper Body Ergometer) predstavuje revolučný tréningový stroj, ktorý spája funkcie horizontálneho ergometra (recumbentu) a horného ergometra v jednom zariadení. TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE umožňuje intenzívny silový aj vytrvalostný tréning celého tela a zároveň poskytuje špičkové kardiovaskulárne cvičenie. Je certifikovaný podľa EU-MDR, a preto je vhodný aj pre zdravotnícke a rehabilitačné využitie.
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE je ideálny pre všetkých užívateľov - od športovcov až po osoby s pohybovým obmedzením. Otočné rameno umožňuje využitie ako na tréning hornej polovice tela, tak ako klasický recumbent. Vďaka tomu je možné vykonávať ucelený vytrvalostný aj silový tréning, ktorý posilňuje celé telo, zlepšuje kondíciu a podporuje zdravie srdca a ciev.
Trenažér je vybavený unikátnou patentovanou nádržou Fluid Twin Tank s dvoma oddelenými komorami – aktívnou a pasívnou. Prelievaním vody medzi nimi je možné manuálne regulovať záťaž v 10 úrovniach odporu. V priebehu tréningu sa pohybuje iba voda v aktívnej komore, čo poskytuje realistický pocit prirodzeného odporu podobný veslovaniu na vode.
Počítač sa spustí automaticky pri začatí cvičenia vďaka funkcii Auto-Start. Veľký 3,5" LCD displej s Bluetooth pripojením prehľadne zobrazuje všetky dôležité tréningové hodnoty ako aktuálne nastavenú úroveň odporu, výkon vo wattoch, počet otáčok za minútu (RPM), spálené kalórie za hodinu, grafickú krivku výkonu (Power Curve), tepovú frekvenciu (meranie pomocou hrudného pásu, nie je súčasťou balenia).
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE je navrhnutý na náročné použitie ako v domácom, tak aj profesionálnom prostredí. Stabilná konštrukcia unesie používateľa s hmotnosťou až 150 kg a zaisťuje plynulý, kĺb šetriaci pohyb.
Ergonomicky tvarované sedlo Comfort Gel Plus vo výške 54 cm je vybavené integrovanou bedrovou opierkou a je možné ho otočiť do strany pre ľahší nástup aj výstup – ideálny aj pre rehabilitačné účely a osoby s obmedzenou pohyblivosťou.
Tento trenažér je dokonalým partnerom pre komplexný domáci aj klinický tréning. Pomôže vám zlepšiť fyzickú kondíciu, posilniť svaly, zvýšiť vytrvalosť a zároveň ponúkne bezpečný a pohodlný pohyb aj pre osoby v rekonvalescencii.
Hlavné výhody
Technické parametre:
Tréningový počítač
Ostatné informácie
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionálne fitcentrá |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 111 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ne |
| Pedály | hlinníkové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Horizontálny rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 10 stupních |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Vodní |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 152 cm |
| Šířka trenažéru | 97 cm |
| Délka trenažéru | 133 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda SA |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo 22FE750000
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionálne fitcentrá |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 111 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ne |
| Pedály | hlinníkové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Horizontálny rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 10 stupních |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Vodní |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 152 cm |
| Šířka trenažéru | 97 cm |
| Délka trenažéru | 133 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda SA |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: 22FE750000
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .