Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Běžná cena 4 082,00 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI PLATINUM Functional Trainer V-series
Posilňovacia veža TUNTURI PLATINUM Functional Trainer Selectorized V-series ponúka širokú škálu cvikov pre celé telo v kompaktnom a profesionálnom prevedení. Disponuje dvoma nezávislými váhovými blokmi po 100 kg, ktoré je možné nastavovať po 5 kg a ktorých prevodový pomer je 1:2. Pomocou 16 polôh kladiek si možno tréning presne prispôsobiť podľa cviku a telesných proporcií. Hladký a tichý káblový systém zaisťuje plynulý pohyb bez rázov.
Robustná oceľová konštrukcia s profilovým materiálom s hrúbkou 2,5 mm poskytuje vynikajúcu stabilitu pri každodennom použití. Súčasťou veže je aj hrazda pre zhybové a chrbtové cviky, čo rozširuje možnosti tréningu. Kompaktné rozmery 76 × 153 × 225 cm robia zo zariadenia praktické riešenie do každého štúdia, hotelovej posilňovne či fyzioterapeutickej ordinácie. Stroj patrí do radu Tunturi Platinum V-Series a spĺňa najvyššie nároky na precíznosť, design a multifunkčnosť.
Rad TUNTURI PLATINUM
Predstavuje špičku ponuky značky TUNTURI a je určená pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú maximálnu kvalitu, odolnosť a komfort pri tréningu. Tieto stroje kombinujú robustnú konštrukciu, moderný dizajn a pokročilé technológie, vďaka čomu sú ideálne nielen pre domáce využitie, ale aj do wellness, hotelových posilňovní a profesionálnych fitness centier.
Hlavné výhody:
Technický popis:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 200 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 225 cm |
| Šířka stroje | 153 cm |
| Délka stroje | 76 cm |
| Hmotnost stroje | 350 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Katalogové číslo 25PVS32000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 200 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 225 cm |
| Šířka stroje | 153 cm |
| Délka stroje | 76 cm |
| Hmotnost stroje | 350 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Katalogové číslo: 25PVS32000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .